Релігія

Необхідність припинення вогню та дипломатичного вирішення війни – зустріч членів правління Конференції Європейських Церков

19-21 травня 2022 року в Брюсселі (Бельгія) відбулася зустріч членів правління Конференції Європейських Церков (СЕС). Вони обговорювали питання війни в Україні, закликавши до негайного припинення вогню, дипломатичного вирішення через міжнародне право, до поваги кордонів, самовизначення людей, поваги до правди та переваги діалогу над насильством. Також говорили про необхідність створення церквами альянсу солідарності та молитися за Україну.

Джерело: risu.ua

До того ж учасники зустрічі наголосили на важливості допомоги українським біженцям та обговорили потребу примирення з огляду на ті виклики, перед якими опинився світ через цю війну: інфляція, енергетична криза тощо.

За словами членів правління Конференції Європейських Церков, релігія не може використовуватися як засіб для виправдання цієї війни. Усі релігії, зокрема і СЕС, засуджують російську агресію, злочини, які вчиняються проти народу України, богохульства, яке є зловживанням релігією.

Також генеральний секретар правління Конференції Європейських Церков д-р Йорген Сков Соренсен підкреслив, що настав час для церков в усьому світі сформувати міцний альянс солідарності. Це час молитися за людей, які мають силу приймати рішення, щоб настав мир.

Раніше президент правління теолог і пастор Крігер закликав Патріарха Московського і всієї Русі Кирила чітко виступити проти російської агресії в Україні. Тоді Крігер наголосив, що його засмучує страхітливе мовчання Кирила щодо неспровокованої війни в тій країні, де проживають мільйони християн, у тому числі православні, які належать до пастви РПЦ.

Окрім того, в рамках зустрічі відбувся семінар про Україну, на якому з доповідями виступили українські представники.

Детальніше про зустріч читайте за посиланням.

Нагадаємо, що спільний комітет Конференції Європейських Церков та Ради Єпископських Конференцій Європи звернувся до Глав Держав та міжнародної спільноти, закликаючи зробили все, що в їхніх силах, аби покласти край війні в Україні, що нищить життя та завдає невимовних страждань. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button