Блог Андрія Савича

Уроки з життя Йосипа

Справа не в тому де і ким ти працюєш, які в тебе обставини життя, справедливо чи несправедливо з тобою поступають, багатий ти чи бідний, в палаці чи у в’язниці, з родичами чи без них, а важливо щоб з тобою був Бог і ти з Ним.

Звісно те, як ти живеш має значення і Бог хоче вірності від тебе, але це не означає завжди все робити ідеально, а пам’ятати про Бога в усіх обставинах життя, який завжди поряд і завжди вірний.

Можливо ти зараз на висоті, гарний, успішний, багатий, тебе хочуть інші і тому є спокуса розслабитися, дозволити собі більше, піти на компроміс з гріхом, робити справу недбало, забути про Бога та жити в насолоду.

А можливо ти як раб у в’язниці, в тебе складні обставини, змушений робити те, чого не хочеш, з тобою несправедливо вчинили, про тебе забули ті, кому ти зробив добро, тобі здається, що ти весь свій потенціал не реалізовуєш, а витрачаєш надаремно, ти не там де мав би бути і в результаті цього в тебе є спокуса образитися на людей і Бога, закритися, жити в депресії та відчаї, робити довірену тобі справу недбало.

Повір, що суть не у твоїх обставинах взагалі, а в великому і вірному Бозі, Який діє серед твоїх обставин. Він знає про несправедливості та злі вчинки людей проти тебе, знає що це болить, не відкидає реальність зла, знає, що ти можеш не бачити сенсу у своєму житті зараз і в тебе багато запитань, але Божа присутність все змінює.

Читайте також:

В тебе може бути одне, а через день зовсім інше − як у Йосипа. Хто це все контролює? В чиїх руках твоє життя? Не у твоїх і не в руках інших людей, а в руках доброго Бога завіту. Чому Бог з Йосипом? Бо він ідеально слухняний? Ні. Бог вірний Своєму завіту зі своїм народом, вірний Своїм цілям, вірний Собі й Своєму Слову. Він обіцяв, що благословить і збереже Свій народ і Він це робить. Він робив це в житті Йосипа і робитиме в житті Своїх дітей сьогодні.

Пам’ятай про великого, сильного і доброго Бога, Який більший за всі твої обставини й діє згідно з завітом серед них, навіть серед зла і несправедливості. Довіряй такому Богу, бо в Нього на все є ціль та причини. Нехай довіра Йому проявиться у твоїй старанності на роботі, моральній чистоті й прощенні.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Андрій Савич

Пастор церкви «Голгофа» м. Луцьк. Одружений, батько трьох дітей Магістрант програми «Біблійна душеопіка» КБС.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button