Відбувся історичний перший випуск військових капеланів у Софії Київській

У Національному заповіднику «Софія Київська» відзначено перший випуск військових капеланів, які успішно пройшли курси підвищення кваліфікації з питань військового капеланства Збройних сил України. Випускники отримали благословення та сертифікати про завершення курсів підготовки.
Джерело: ukrinform.ua
Під час урочистостей очільники релігійних організацій прочитали молитву військового капелана, освятили почесний стяг Служби військового капеланства ЗСУ Апарату Головнокомандувача ЗСУ та благословили своїх представників.
Митрополит Епіфаній, Предстоятель Православної церкви України, наголосив на важливості ролі капелана у військовому житті, який покликаний духовно надихати, давати надію та любов.

Після урочистостей відбулася церемонія вручення сертифікатів про завершення курсів підготовки військових капеланів. Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов привітав випускників та побажав їм вдачі у вирішенні майбутніх завдань.
Читайте також:
30 військових капеланів від п’яти релігійних організацій успішно завершили підготовку на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та отримали відповідні сертифікати та благословення для подальшої діяльності у військовому капеланстві.