Релігія

Відбувся історичний перший випуск військових капеланів у Софії Київській

У Національному заповіднику «Софія Київська» відзначено перший випуск військових капеланів, які успішно пройшли курси підвищення кваліфікації з питань військового капеланства Збройних сил України. Випускники отримали благословення та сертифікати про завершення курсів підготовки.

Джерело: ukrinform.ua

Під час урочистостей очільники релігійних організацій прочитали молитву військового капелана, освятили почесний стяг Служби військового капеланства ЗСУ Апарату Головнокомандувача ЗСУ та благословили своїх представників.

Митрополит Епіфаній, Предстоятель Православної церкви України, наголосив на важливості ролі капелана у військовому житті, який покликаний духовно надихати, давати надію та любов.

Відбувся історичний перший випуск військових капеланів у Софії Київській
Фото: Павло Багмут, Укрінформ

Після урочистостей відбулася церемонія вручення сертифікатів про завершення курсів підготовки військових капеланів. Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов привітав випускників та побажав їм вдачі у вирішенні майбутніх завдань.

Читайте також:

30 військових капеланів від п’яти релігійних організацій успішно завершили підготовку на базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та отримали відповідні сертифікати та благословення для подальшої діяльності у військовому капеланстві.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button