Новини культуриХристиянські новини

Концерт Андреа Бочеллі переглянуло 30 мільйонів глядачів (Відео)

Всесвітньо відомий оперний співак Андреа Бочеллі дав безкоштовний онлайн-концерт “Концерт надії” в Італії, в соборі Дуомо в Мілані, у Великодню неділю.

Дати концерт-молитву оперну зірку спонукали трагічні події, пов’язані з пандемією COVID-19, яка особливо сильно торкнулася Італії.

Бочеллі, якого запросив зробити концерт мер Мілану, на передодні пояснив, що це буде не просто виступ, а всесвітня молитва.

“Я отримав це запрошення від міського голови Мілану та керівництва церкви, і, звичайно, я відповів «Так, я з радістю це зроблю»”, — сказав він.

Це не виступ. Це не концерт. Це  молитва. Я буду там, щоб помолитися, і хочу, щоб кожен, хто мене слухає, помолився зі мною”,  додав Бочеллі.

Концерт завершився на вулиці, на сходах собору, де він заспівав відомий християнський гімн «О, благодать» («Amazing Grace»).

Бочеллі заявив, що вірить у силу молитви, якої зараз відчайдушно потребує світ.

Понад 30 мільйонів людей зі всього світу переглянули концерт задобу.

Фонд Андреа Бочеллі також збирає кошти для підтримки невідкладної медичної допомоги та лікарень під час пандемії.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button