Християнські новини

В Італії повернули у офіційні документи визначення “тато” та “мама”

Влада Італії повернули у паспорта своїх громадян визначення “мати” і “батько”, викресливши “толерантних” –  “батько-1” і “батько-2”. Про це повідомив особисто віце-прем’єр і глава МЗС Італії Маттео Сальвіні.
“Сьогодні я з радістю готовий повідомити, що в Італії більше не буде батька-1 і батька-2. Це суперечить всім нашим багатовіковим засадам, і ми вирішили з цим покінчити”, – сказав він.
В Італії повернули у офіційні документи визначення “тато” та “мама”
Терміни “батько-1” і “батько-2” були введені в 2016 році під гаслами толерантності та прав гомосексуалістів. Нововведення викликало обурення багатьох італійців, але все одно було прийнято ліберальним урядом країни.

Більше про загрозу гендерної ідеології:

Обраний у минулому році новий уряд взяв курс на повернення до традиційних цінностей і захисту інтересів країни. Насамперед Італія відмовилася приймати нав’язуваних їй Європою мігрантів, тепер же черга дійшла до вичищення ліберальних нововведень із законодавства країни. Приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграм

Джерело: poklik.media

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button