Новини суспільстваХристиянські новини

«Заступники України» приєднуються до Всеукраїнської молитви та посту

10 березня відбулось чергове засідання Ради євангельських протестантських церков України, під час якого було ухвалене звернення до церков про проведення Всеукраїнської молитви та посту 15-20 березня 2021 року.

Учасники Ради визнали, що сьогодні страх та безпорадність сковує українців через зростання числа хворих на коронавірус та тривалих карантинних обмежень. 

«Ми, як віруючі в Господа Ісуса Христа, усвідомлюємо нашу відповідальність про благополуччя нашого народу та міста. Тому закликаємо всіх християн України до особливої ревної молитви та посту за наш народ з вірою, що “дуже могутня ревна молитва праведного”», – сказано у зверненні до церков.

Читайте також:

Молитовний рух «Заступники України» долучаються до цієї ініціативи та разом з усіма віруючими у їхніх сім’ях та церквах будуть молитись за наступне:

 – Божий захист людей під час епідемії;

 – збереження довіри та Божого миру в серцях людей;

 – приклад милосердного ставлення до хворих та нужденних;

 – зцілення хворих на коронавірус;

 – навернення людей до Бога.

https://molytva.org.ua/news/zastupniki-ukrayini-priyednuyutsya-do-vseukrayinskoyi-molitvi-ta-postu

Приєднуйтесь до молитви! 

Також ви можете долучитись до Молитовного руху «Заступники України».

https://molytva.org.ua

 

10 марта состоялась встреча Совета евангельских протестантских церквей Украины, во время которой было принято обращение к церквям о проведении Всеукраинской молитвы и поста 15-20 марта 2021 года.

Участники Совета оговорили насущную ситуацию в стране, отметив, что сегодня страх и беспомощность сковывает украинцев из-за роста числа заболевших на коронавирус и длительных карантинных ограничений.

«Мы, как верующие в Господа Иисуса Христа, осознаем нашу ответственность за благополучие нашего народа и города. Поэтому призываем всех христиан Украины к особой усердной молитве и посту за наш народ с верой, что “многое может усиленная молитва праведного”», – говорится в обращении к церквям.

Читайте также:

Молитвенное движение «Защитники Украины» присоединилось к этой инициативе и вместе со всеми верующими будут молиться за:

 – Божью защиту людей во время эпидемии;

 – сохранение доверия и Божьего мира в сердцах людей;

 – пример милосердного отношения к больным и нуждающимся;

 – исцеление больных на коронавирус;

 – обращение людей к Богу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button