СвітХристиянські новини

ООН намагається просовувати «сексуальну освіту» через шкільні програми

У планах Фонду народонаселення ООН (UNFPA) йдеться про програму, яка просуває «сексуальну освіту». Школам рекомендуватимуть навчати дітей, що «гендер – це просто соціальне поняття, а людська статевість урешті-решт визначається суб’єктивними почуттями». З приводу цього Інститут «Ordo Iuris» опублікував аналітичну записку присвячену цій темі. Повідомляє politteo.online.

Предметом дослідження стали рекомендації, видані UNFPA у 2020 році.

В «Ordo Iuris» зазначають, що Фонд народонаселення продовжує намагатися просувати цей документ на всіх можливих рівнях шкільної освіти, та альтернативним їй: домашня освіта, літні табори, молодіжні центри тощо.

В документі наголошується, що в програмі «сексуальної освіти» рекомендують «виховувати» дітей на основі надзвичайно заідеологізованої концепції гендеру, згідно з якою гендер – це просто соціальне поняття, а людська статевість урешті-решт визначається суб’єктивними почуттями».

В аналітичній записці «Ordo Iuris» зазначається, що документ UNFPA спрямований на популяризацію гендерної ідеології. Автор записки підкреслив, що така реалізація парадигми настанов «статевого виховання» призводить до зростання показників підліткових абортів, венеричних захворювань, сексуальних злочинів.

Також йдеться, що рекомендації UNFPA розробляли різні учасники: Фонд народонаселення, Всесвітня організація охорони здоров’я, Дитячий фонд ООН та Об’єднана програма ООН із ВІЛ/СНІД.

Читайте також:

В «Ordo Iuris» наголошують, що документах всіх цих організацій можна знайти «ідеологічний порядок денний, який часто не пов’язаний із початковими цілями цих організацій». Йдеться, зокрема, про популяризацію абортів та задоволення вимог руху ЛГБТ.

Нагадаємо, що представники Папського Престолу наголосили, що одностатеві шлюби є неприпустимими та виходять за межі церковної юрисдикції. Тому Ватикан офіційно заборонив католицьким священикам благословляти одностатеві шлюби.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button