СвітХристиянські новини

Онук Біллі Грема в критичному стані з COVID-19, рідні просять підтримати молитвою

Енн Грем Лотц, дочка покійного євангеліста Біллі Грема, просить молитися про її сина. Джонатан Лотц знаходиться в відділенні інтенсивної терапії в критичному стані.

Джерело: cbn.com

«П’ятдесят років тому я могла тримати сина на руках. Тепер я уклала його в обійми Ісуса. Він був госпіталізований з COVID і знаходиться в критичному стані, – написала вона в Facebook. – Вірші минулої ночі в Daily Light були ідеальними: «Брати, моліться за нас» (1-е Солунян 5:25). І Якова 5:16 – «Моліться один за одного, щоб зцілитися». Я прошу вас молитися про швидке зцілення й одужання Джонатана. На славу великого імені Бога. Дякуємо».

Неймовірно, але, читаючи текст, який він відправив їй вранці, Лотц розповіла, що її син був зосереджений на своїй вірі й служінні іншим, навіть коли у відділенні інтенсивної терапії боровся з COVID.

За словами Лотц, її син написав з лікарні наступне:

«Я фізично виснажений, але духовно переповнений! Я постійно читаю псалми сходження (120-134) в реанімації. Я мав честь ділитися Ісусом з персоналом швидкої допомоги та інтенсивної терапії! Бог благий!».

Лотц сказала, що це обнадійливе послання посеред випробування нагадало їй Буття 41:52: «… розмножив мене Бог у краї недолі моєї».

Читайте також:

«Будь ласка, підбадьорюйтеся тим, що Бог чує ваші молитви й відповідає на них. Просто, будь ласка, не здавайтеся, – написала Енн Грем. – Моліться, щоб йому не довелося користуватися апаратом штучної вентиляції легенів, щоб у нього підвищився рівень кисню, щоб його легені були укріплені, зцілені, і його здоров’я повністю відновилося − без довгострокових ускладнень. Моє серце сповнене вдячності за ваші молитви».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!