УкраїнаХристиянські новини

Вперше Національний День Молитви за Україну відбувся в онлайн форматі

Вперше в історії Національний День Молитви за Україну відбувся в онлайн форматі. У молитві взяли участь очільники церков та різних релігійних організацій.
Ще 7 травня 2020 року на черговому засіданні Духовної Ради єпископи та керівники церков прийняли рішення провести V Національний День Молитви за Україну в онлайн режимі. Через всесвітню пандемію та застосування карантинних заходів 6 червня 2020 року було неможливо зібратися для спільної молитви, але Молитва відбулася лише за участі єпископів, в обмеженій кількості присутніх, з дотриманням усіх норм карантину.

“Сьогодні наша Батьківщина переживає важкі часи: військова агресія, економічна та політична криза, епідеміологічна загроза, криза медичної сфери на тлі нехтування біблійними цінностями та духовного зубожіння. Тому ми молимося за порятунок нашої України” – повідомляють організатори молитви. 

Молитва транслювалася через супутникове і кабельне телебачення, через YouTube і Facebook. До молитви також приєдналися християни Великої Британії, США, Ізраїлю, Німеччини та інших країн.

День молитви
Ідея проведення Національного Дня Молитви за Україну була запропонована міжнародним євангелістом з Великобританії Девідом Хасавеем.
Девід присвятив служінню в Україні багато років, тому він дуже стурбований тими подіями, які зараз відбуваються в нашій країні. У своєму житті Девід не раз бачив силу Божу у відповіді на молитву віри. Тому він закликав всіх українців, віруючих і невіруючих, об’єднатися в молитві до Бога, щоб Він змінив Україну.

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button