Світ

Колишній сатаніст став пастором, і розповів, як отримав свободу

Колишній сатаніст, який став пастором, нещодавно поділився тим, як він знайшов Христа після більш ніж трьох десятиліть причетності до сатанізму.

Джерело: christianheadlines

Браян Коул поділився своїми свідченнями в останньому епізоді подкасту «Гра з вогнем» з Біллі Хеллоуеллом.

Коул сказав Хеллоуеллу: «Мені було 10 років, і в мене був батько, який зловживав… У школі з мене знущалися, і моя мама змушувала нас ходити до церкви».

Коул також зазнав емоційного насильства у своїй церкві. Згодом він подружився з групою старших дітей, які ставилися до нього з повагою, попри те, що на цей час вони не усвідомлювали, що вони сатаністи.

«Вони розмовляли зі мною, вони звертали на мене увагу, – сказав він. – Вони не обзивали мене і не били».

Пізніше Коул зрозумів, що його нові друзі були сатаністами, і вони хотіли, щоб він долучився до деяких з їхніх практик.

«Один із перших ритуалів, на якому я був, − принесення в жертву білки. Я сказав їм, що не буду цього робити, – сказав він, посилаючись на свою любов до тварин. – Вони сказали: “Ну, [Сатана] вимагає крові, тож тобі доведеться порізатися”. Так я і зробив. І це закінчилося залежністю на 33 роки – різанням і самокаліченням».

Схожі статті

Минав час, Коул почав руйнувати християнські символи на кладовищах і розбивати вертепи, хоча він не був теологічно причетний до сатанізму.

«Я так ніби балувався з 10 до 18 років, – пояснив він. – Коли мені виповнилося 18, мене заарештували… Я отримав 10 років ув’язнення, і коли я потрапив у в’язницю, тоді перейшов від пустощів у ва-банк».

У цей час Коул почав вивчати книги про окультну та церемоніальну магію. Крім того, він поділився, що зробив татуювання хреста на нижній частині лівої ноги, «щоб я міг топтати Бога, коли ходжу».

Згодом Коулу стало нелегко через сатанізм і зло, що стоїть за ним, тому він перейшов до інших форм окультизму в 1987 році, але час від часу повертався до своєї колишньої практики.

«В окультизмі… я просто сів і дозволив собі бути одержимим і просто почав писати щось», – сказав він, додавши, що він також веде щоденник мрій.

Протягом своєї подорожі Коул розповідав, що «не вірив у існування Ісуса» і що Біблія була ще однією книгою з міфами».

«Одною з моїх найбільших релігій була ненависть до християн», – сказав він.

У 2009 році Коула знову заарештували, але цього разу він зрозумів, що потрібно щось змінити у своєму житті.

«Я намагався покінчити життя самогубством… Я просто не хотів більше жити», – пояснив він.

Саме під час ув’язнення Коул почав читати Біблію, це був спосіб позбутися наркотичної залежності. Хоча спочатку він насміхався, коли читав Святе Письмо, його погляд на Слово незабаром змінився, коли копія «Справи для Христа» Лі Стробела потрапила на підлогу його тюремної камери.

«Коли я закінчив цю книгу, я більше не міг заперечувати той факт, що Ісус існував на цій Землі, – сказав він. − Все своє життя я шукав істини».

Він додав, що істина була ключем до того, щоб його життя змінилося на краще, оскільки тепер він є пастором.

Читайте також:

«Це звільнило мене у багатьох відношеннях, що я навіть не можу це пояснити», – сказав Коул.

Зараз Коул є пастором церкви Оукс в Драммонді, штат Вісконсин.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!