Медіа новини

Гра в Кальмара: як використовувати культуру для поширення християнського послання

Оскільки Гра в Кальмара стало останнім сенсаційним телевізійним шоу, християни мають знайти відповідь про те, що вона могла б сказати про сьогоднішню культуру.

Джерело: christiantoday.com

У антиутопійній драмі події відбуваються в Південній Кореї, де зображено сотні відчайдушних учасників, які змагаються за значний грошовий приз, і у випадку програшу − помирають.

Серіал став глобальною сенсацією на Netflix, зібравши мільйони глядачів.

Соціальний підприємець д-р Кріш Кандіа очолив онлайн-дискусію, досліджуючи те, як цю культуру можна використовувати для розповсюдження християнства.

Він сказав, що це питання важливе, оскільки християнство дає відповідь на деякі ідеї, присутні в фільмі.

До прямого ефіру приєднався доктор Б. Джун, професор міжкультурної освіти та лідерства в Університеті ACTS, і сказав, що в корейській культурі сім’я дуже важлива.

Він сказав, що все зосереджено на сім’ї, і саме тому учасники Гри в Кальмара грають для своїх сімей, а не для себе.

На семінарі окрім християнського послання обговорювали тему пекла, оскільки учасники, тікаючи від проблем, шукали грошовий приз як «спасіння».

Д-р Кандія додав, що серіал показує відчай учасників, і що ця азартна гра, навіть якщо вона може призвести до багатьох неприємностей, все ще розглядається як рішення.

Він говорить, що Церква пропонує альтернативу цій антиутопічній картині грошей, багатства, бідності та надії − Євангеліє процвітання.

Читайте також:

Роздумуючи над одним з епізодів, де зображені слабкі, бідні та неосвічені люди, він додає, що церква дотримується абсолютно протилежної точки зору і каже: «Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені». Надприродне послання Євангелія може засяяти навіть посеред світу Гри в Кальмара.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button