Варто замислитись

Скільки коштує перелюб

Джо Макківер − пастор із Міссісіпі, тож йому часто доводиться консультувати людей, у тому числі і пари. Він написав статтю, яка наочно вказує на одну велику проблему − проблему перелюбу. Те, наскільки велика ціна цієї помилки і хто повинен платити цю ціну.

Джо часто чує подібні історії, чує про дійсно нестерпний біль, який вони заподіяли. Пастор упевнений, що його завдання від Господа полягає в тому, щоб нагадати цим людям: ще є час, щоби піднятися з колін і зробити щось важливе у справі Господа. Потрібно у цій боротьбі залишатися воїном, навіть якщо ти − поранений воїн.

Час від часу нам нагадують про високу ціну перелюбу, яку ті, хто любить нас, повинні платити, коли ми порушуємо наші клятви. Коли ми зраджуємо нашого Господа і порушуємо наші шлюбні обіцянки, ми завдаємо біль тому, хто любить нас більше, ніж ми уявляємо.

Ціна подружньої невірності

Відомий всім президент Франклін Д. Рузвельт мав дружину, Елеонору. Очевидно, вона була прекрасною дамою в усіх відношеннях, хоча, за загальним визнанням, вона не була красунею. Люди жартували над її зовнішністю, передніми зубами, що виступали тощо.

Не так давно один історик по-іншому подивився на зовнішність пані Рузвельт. Сімейні фотографії показують, що в молодості Елеонора Рузвельт була високою і стрункою, з копицею прекрасного волосся, сплетеного у зачіску. Вона була дуже приваблива. То що ж трапилося?

У 1913 році вона та її чоловік переїхали до Вашингтона, коли він став помічником міністра флоту. П’ять років по тому, в 1918 році, після повернення Рузвельта із закордонної поїздки він був такий хворий, що вона сама розпаковувала його валізи. Так вона випадково натрапила на пачку любовних листів між своїм чоловіком і Люсі Мерсер, секретарем місіс Рузвельт з соціальних питань. Не дивно, що вона була спустошена. Рузвельт погодився розстатися з Люсі Мерсер, щоб Елеонора не розлучалася з ним, не забрала у нього хлопчиків і не зруйнувала його політичну кар’єру. Але він ніколи не розстався з Люсі по-справжньому.

Схожі статті

Історик Бланш В. Кук каже, що саме тоді життя Елеонори змінилася. Вона перестала їсти, кислота шлунку зруйнувала її ясна, розхитали зуби і вони почали випирати. Всю решту життя її зіпсована краса була платою за подружню зраду.

Читайте також:

* Занадто пізно, буває, людина усвідомлює, що його/її захоплення обходиться дорожче, ніж вона колись збиралася платити. Так, Господь все ще може використовувати віруючого, який, як цар Давид, робить щось воістину помилкове і зраджує всіх, хто йому довіряє. Але давайте ніколи не забувати, що ціну за наше беззаконня несемо не ми одні, і навіть не тільки Христос через Його смерть на Голгофі.

Джерело: churchleaders.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Ангеліна Должкова

Бакалавр кафедри романо-германської філології в Українському Гуманітарному інституті (педагог, перекладач). Є випускником біблійного інституту "Слово Життя". Студент магістратури УБТС програми "Християнське консультування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button