Топ

Хочу вірити

У серіалі «Секретні матеріали» в кабіні агента Фокса Уільяма Малдера, якого блискуче зіграв Дейвід Духовни, висить плакат із літаючою тарілкою і фразою «Я хочу вірити». На мій погляд, цей слоган актуальний не лише для людей, які вірять у братів по розуму з інших галактик, але і для людства в цілому.
У душі кожного є потреба вірити у щось більше, ніж він сам. В цьому нема нічого дивного. Такими нас сотворив Бог. У Біблії написано: «Усе Він прегарним зробив свого часу і вічність поклав їм у серце, хоч не розуміє людина тих діл, що Бог учинив, від початку та аж до кінця…» (Екл.3:11). Блаженний Августин написав: «Ти створив нас для Себе, і не знає спокою серце, поки не заспокоється в Тобі».
Знаючи про прагнення людської душі до трансцендентного, Христос направляє розум і очікування людини до єдиного і правильного джерела істини: «Нехай серце вам не тривожиться! Віруйте в Бога, і в Мене віруйте» (Iв.14:1). Мало просто вірити або вірити в якусь Вищу силу. Всі люди вірять – хто у що. Віруючи, можна щиро помилятися. До наших днів історія не знала ще такої духовної спустошеності, жадібності, людиноненависництва в ім’я релігії. І тому сьогодні ці слова Христа актуальні як ніколи.
Але навіщо сучасній людині вірити не просто в Бога, а саме в Ісуса Христа? Перш за все тому, що людина поневолена прокляттям гріха. Провина, породжена гріхом, гризе її душу і сумління. І людина намагається якось вирішити проблему гріха сама: вона виконує церковні обряди, подає бідним, робить моральні вчинки, медитує. Але тягар гріха залишається. Христос має владу прощати гріхи.
Христос умер за гріхи всіх людей. Своєю смертю на хресті Голгофи Христос викупив людину з рабства гріха. Бог воскресив Свого Сина з мертвих на третій день. Кожен, хто покається у своїй гріховності, відкине гріх і все, що з ним пов’язане, ввірує у Спасителя Ісуса Христа, здобуде прощення. Йому також буде дана можливість жити чистим життям тут, на землі, а потім – перебувати з Господом у вічності. Віра в Христа визначає вічну долю кожного. Біблія запевняє нас: «Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім» (Рим.6:23).
Лише в Ісусі Христі – надія людини і людства. Він благий, лагідний і смиренний, Він любить нас.
Дорогий читачу, ти не одинокий у своїх духовних пошуках. Тобі хочеться вірити. І тобі дуже хочеться, щоб той, у кого ти віриш, не підвів тебе у найкритичніший момент життя. Звернися зараз у молитві покаяння до Христа, довірся Йому. Він зустріне тебе на твоєму життєвому шляху, простить і спасе тебе, подарує надію і мир у серці.
Помолися Богу. Хай слова покаяння підкаже тобі серце, або ж промов тиху молитву: «Святий і праведний Боже, я каюся перед Тобою. Прости мої гріхи, очисти душу мою від зла. Ісусе Христе, Тобі я довіряюсь у спасінні. Я залишаю кожен гріх. Я вірую в Єдиного Бога. Святий Душе, увійди в мене; відроди мене до нового життя; допоможи мені жити свято і праведно. З Твоєю допомогою, Господи, я буду служити Тобі разом із Церквою Твоєю. Я дякую Тобі, Отче праведний, за прощення, спасіння і вічне життя. Прийми мою молитву покаяння Христа ради. Амінь». Якщо потрібна допомога, напишіть нам, і ми надішлемо усі потрібні матеріали, які допоможуть вам зростати у Христі.

Віктор Гамм

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button