Новини культуриХристиянські новини

«Книга запитань» – вийшла книга українського автора Олега Павліщука

«Книга Запитань» українського автора і пастора Олега Павліщука – це 365 коротких роздумів-нарисів, об’єднаних однією темою: запитаннями, що містяться в Біблії.

В інформаційну еру замість питань ми користуємося… запитами. Відправляємо їх тисячами в пошукові системи, і не встигаємо толком переварити (обміркувати, переосмислити й застосувати) отриману відповідь, як закидаємо у всесвітню павутину новий запит.

За два тижні сучасна людина поглинає інформації більше, ніж середньовічний селянин за все своє життя. Але чи можна сказати, що сучасна людина розумніша за свого предка? В жодному разі. Мудрість не в тому, щоб багато знати, а в тому, щоб вміло застосувати те, що тобі відомо.

Сотні, якщо не тисячі книг стверджують, що Біблія містить відповіді на всі питання людства – ну, або на головні питання людства. Дуже детально описується, які навички потрібно використовувати й що таке «активне» читання. Читач Біблії порівнюється з тим же детективом або журналістом, заохочується «допит з пристрастю» стосовно того чи іншого біблійного уривка.

Біблія є богонатхненним Письмом і найповнішим одкровенням Божим в цьому світі. Іншими словами, все, що Бог хотів сказати всьому людству або окремій людині, Він сказав на сторінках Біблії.

Але ми повинні відзначити очевидний факт: Біблія не тільки відповідає на питання, але і СТАВИТЬ їх. Бог, Автор Біблії і наш Творець, має на це повне право. Немає нічого поганого в тому, що ми ставимо Богу і Біблії питання. Але як мінімум неввічливо, що зі свого боку ми ігноруємо питання, які Бог адресує нам.

Свого часу були дуже популярні наклейки з текстом «Ісус – це відповідь». Не менш правильно було б сказати, що Ісус – це питання. Головне питання життя. Досить згадати, скільки разів Христос ставив питання в проповідях, притчах і повсякденних речах.

В Біблії багато персонажів, але тільки один Герой. І я щиро сподіваюся, що ця книга допоможе вам зрозуміти, Ким є головний Герой Біблії й відкрити Його для себе по-новому.

Читайте також:

За словами автора, від ідеї до повної реалізації проєкту пройшло майже сім років. На фінальній стадії книга писалася… у месенджері Телеграм, на спеціально створеному для цього каналу. Більше тисячі підписників слідкували за створенням книги і читали її ще до друку. За відгуками – матеріал корисний як для особистих роздумів, так і для підготовки домашніх груп з вивчення Біблії, підліткових зустрічей, літніх таборів і у підготовці до проповіді.

Книгу можна замовити в автора: https://www.facebook.com/theoleg.net

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button