Християнські новини

В Києві відбувся Всеукраїнський форум сім'ї

14 березня в НЦ “Український дім” пройшов Всеукраїнський форум сім’ї. Церемонія відкриття розпочалася о 10.00, закінчення роботи – о 18.00. Орієнтовно у заході взяли участь близько 500 учасників. Мета Форуму – привернення уваги до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідація зусиль представників органів влади і громадськості для захисту цінностей української сім’ї та формування державної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях.
Серед викликів та загроз для інституту сім’ї організатори вбачають катастрофічну статистику розлучень, демографічну кризу, сумну статистику щодо сирітства та безвідповідального батьківства, впровадження «тендерної термінології» до законодавства України, намагання спростити процедуру розлучень та інші.
Президент України Петро Порошенко привітав учасників форуму листом, який зачитала представник Президента у Верховні й Раді Ірина Луценко. Президент наголосив на актуальності подібних заходів і підкреслив важливу роль родини у розбудові держави.
В події взяли участь урядовці, парламентарі, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, місцевого самоврядування, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з усіх областей України.«Парламентарі відповідають за та, щоб українське правове поле було орієнтоване на інтереси сім’ї. І ми докладаємо максимум зусиль, щоб цей суспільний запит реалізувати у стінах Верховної Ради», – зазначив Павло Унгурян, голова міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність і здоров’я України».
IMG 6264
В рамках Форуму пройшли пленарні засідання та робота по тематичних секціях (освітні програми, потенціал суспільства у питанні захисту сімейних цінностей, праця в медіапросторі, громадська та політична робота, батьківство). «В останні кілька років в Україні на державному рівні ухвалені деякі рішення, які зазіхають на сімейні традиції і цінності. Але разом з цим набуває великого масштабу сімейний рух. Цього року очікуються вуличні тематичні фестивалі у 50 містах України», – повідомив Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!»
IMG 6349
Заключний блок Форуму – прийнята Резолюція та представлений календарний план просімейних заходів на 2018 рік, пов’язаний з розвитком інституту сім’ї в Україні. В Резолюції постановили звернутися до органів центральної і місцевої влади із вимогами зберегти у Конституції дефініцію шлюбу як союзу чоловіка і жінки; вилучити із правового поля словосполучення “тендерна ідентичність” та “сексуальна орієнтація”; не допустити ухвалення закону “Про цивільне партнерство”; виключити з регулятивних правових актів у освітній сфері та з текстів підручників норми і положення, що ставлять за мету так зване «подолання тендерних стереотипів»; заборонити пропаганду і популяризацію різних видів девіантної статевої поведінки і антисімейних ідей; створити Міністерство у справах сім’ї або запровадити інститут Урядового уповноваженого з питань сім’ї; рекомендувати Міністерству соціальної політики затвердити проект Концепції державної соціальної програми з питань захисту сім’ї на період до 2020 року.

“Зараз у виконавчій владі відсутня організація, яка мала займатися сім’єю напряму. Немає жодного міністерства у назві якого було б присутнє слово “сім’я”. Ми закликали сьогодні уряд до того, щоб створити державне агенство, державну службу з питань сімї, які б координували державні зусилля, зусилля місцевого самоврядування”, – заявив координатор форуму депутат Верховної Ради Павло Унгурян.

В рамках форуму було проведено прес-конференцію для засобів масової інформації у якій взяли участь: представник парламенту – народний депутат Павло Унгурян, представник науки – Олександра Загородня – доктор медичних наук, доцент кафедри акушерсвта та гінекології університету ім. Богомольця, президент руху “Всі разом” – Руслан Кухарчук та представник духовенства – Віталій Кривицький, Епіскоп Римо-Католицької Церкви .
IMG 6396
«Організаторами Всеукраїнського форуму сім’ї стали Громадський рух “Україна за сім’ю” та рух “Всі разом!”, коаліція “Батьківство-Україна”, за підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради «За духовність, моральність і здоров’я України»

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button