СвітХристиянські новини

Поважайте права ЛГБТ, або втрачайте кошти від ЄС – заява єврокомісара з питань рівності

Єлена Даллі, єврокомісар з питань рівності, заявила, що країни ЄС, які не поважають права ЛГБТ, повинні зазнати фінансових санкцій. На початку цього року вже відхилені гранти ЄС для шести міст.
Повідомляє politico.eu.
Даллі сказала, що механізм, розроблений з метою примусити національні столиці дотримуватися верховенства права, погоджений в рамках переговорів щодо довгострокового бюджету ЄС, повинен використовуватись для підтримки цінностей ЄС.

«…це спосіб підкорити державу-член, кажучи: «Якщо ви не поважаєте верховенство права, тоді не отримаєте частку ЄС», – повідомила єврокомісар.

Депутати Європарламенту та деякі країни-члени наполягли на механізмі фінансового покарання урядів ЄС, які не підтримують верховенство права. Це дозволило б ЄС скоротити фінансування капіталів. В законні не згадується конкретно ЛГБТ, і поки незрозуміло, як саме його можна трактувати, повідомляє politico.eu.
Даллі сказала, що перша стратегія Комісії щодо ЛГБТ спрямована на «поліпшення життя людей». Згідно з дослідженнями Комісії, 43 відсотки ЛГБТ-людей у ​​всьому ЄС відчували дискримінацію у 2019 році, і ця частка зростає в останні роки.

«Ми вступили в нову еру у боротьбі за рівність. Ця стратегія є частиною цієї нової ери», – сказала вона.

Стратегія, яка зажадає підтримки з боку країн-членів для реалізації багатьох її ключових положень,  закликає розширити перелік «злочинів ЄС», що включає правопорушення на ґрунті ненависті, у тому числі орієнтовані на ЛГБТ-людей; визнання батьківських прав ЛГБТ та дослідження можливих заходів для підтримки взаємного визнання одностатевого партнерства між країнами ЄС.
Комісія також хоче, щоб усі уряди ЄС розробили власний національний план дій щодо зменшення дискримінації ЛГБТ-спільноти.
Даллі вже готова зупинити потік грошей ЄС до тих, хто дискримінує ЛГБТ-спільноти. На початку цього року вона відхилила гранти ЄС для шести міст.
Читайте також: 

Усі відхилені гранти мали надходити до, так би мовити, «зон, вільних від ЛГБТ» у Польщі – міст, які підписали різні декларації та хартії, що включають дискримінаційні зобов’язання щодо ЛГБТ-спільнот.

«Ми бачили шляхи того, як ефективно працювати в ситуації, коли ми маємо ці «зони, вільні від ЛГБТ» … стримуючи фінансування проєктів, що надходять з ЄС. Рівність – це цінність ЄС. Якщо ви йдете проти цієї цінності, тоді ЄС не повинен вас фінансувати», – заявила Даллі. – Я впевнена, що люди в глибині серця знають, що ми робимо правильно, тому що ніхто не вибирає, яким йому народитися. Я думаю, що наша робота повинна виправити цю несправедливість…».

Вона доповнила:

«Я не можу зрозуміти, що це за ідеологія ЛГБТ. Наскільки мені відомо, ЛГБТ  – це абревіатура, це не ідеологія. Це не зони, вільні від ЛГБТ, але це зони, вільні від людства. Тому що ми говоримо про людей … Коли ви виключаєте ЛГБТ, ви виключаєте частину людства».

Міністр юстиції Польщі Збігнев Зіобро назвав дії Даллі «безпідставними» та «незаконними», а прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький погрожував, що Варшава може звернути Комісію до суду ЄС щодо рішення.
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан погрожував накласти вето на угоду щодо механізму верховенства права.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

 1. І от до цієї антихристиянсько-збоченої “Гейропи” нині – будь-що – тягнуть і силкують незалежну Україну певні політичні сили і гурти.
  Й, причому, не лише нині чинна Зе-влада “слуг народу”. А й, власне, “євросолідарнісні” (і начебто “опозиційні” до неї) спідручні і функціонери минулого режиму “кондитерського” олігарха (і Ко). Того самого “патріота”, який спить і бачить своє нове – “друге пришестя” в президентське крісло на Банковій…
  І до цього ж “прогейропейського ґрона” також належать і деякі інші – наразі більш дрібні і дещо менш впливові політичні тусовки.
  З іншого ж боку, відомі кола промосковської “5-ї колони” в Україні тягнуть і силкують нашу країну, мовляв, в “інший” бік. Тобто повернення до шовіністсько-імперських лабетів країни-агресора та її “русского міра” (з їхньою псевдо-“православною” міфологією).
  Разом з тим. Усі вони – нарізно і гуртом – є складовими частинами все тієї ж – наскрізь прогнилої ОЛІГАРХІЧНО-КОРУПЦІЙНО-КЛАНОВОЇ системи. Яка, по суті, (чи не) всуціль панує і контролює майже все і вся в сучасній Україні.
  Мало того. Вся ця вітчизняна – політично різнобарвна олігархічно-корупційно-кланова система (а також плюс до неї і певні “ультрапатріотичні” – праворадикальні, в т. ч. окультно-неопоганські, середовища і угруповання) уособлюють і презентують в Україні саме ті чинники і сили, що належать до диявольсько-демонічної “ось, темряви”, яка нині щільно “землю вкриває, а морок – народи” (Іс.60:2)… :(
  Чи не так?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button