Християнські новини

Відбулася зустріч з Спеціальним послом США з питань релігійної свободи

В рамках візиту українських парламентарів до США відбулася зустріч керівника української делегації, народного депутата України Павла Унгуряна з Спеціальним послом США з питань релігійної свободи Семюелем Браунбеком.
Свого часу Сем Браунбек був успішним губернатором штату Канзас та згодом прийняв пропозицію президента Трампа і очолив важливий напрямок американської зовнішньої політики – підтримку релігійної свободи у світі.
“Ми обговорили надзвичайно болючі питання переслідувань українців на окупованих територіях через їхню проукраїнську позицію та релігійні переконання. Це особливо стосується євангельських християн, православних Київського патріархату, греко-католиків на території окупованого Донбасу, а також кримських татар у Криму.

Більше прот питання релігійної свободи:

Також під час зустрічі ми домовилися про ряд конкретних кроків щодо захисту українців, у тому числі про допомогу в розшуку зниклих безвісти громадян України” – коментує Павло Унгурян.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button