Home»Новини»Мінсоцполітики збереже механізм допомоги при народженні дитини

Мінсоцполітики збереже механізм допомоги при народженні дитини

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Міністерство соціальної політики відреагувало на критику громадськості і запевнило українців у тому що допомога при народженні дітей залишиться у стандартному розмірі: близько 41 тис. грн. Ця виплата здійснюватиметься усім родинам, незалежно від розміру доходів

Новий проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, який нещодавно був опублікований на сайті Міністерства соціальної політики, стурбував громадськість через «ряд базових недоліків».  Про це, як повідомляє сайт dt.ua, заявили у організації ЮНІСЕФ (Дитячий фонд ООН).

Зокрема, пропозиції проекту цього Закону стосуються статті 10 Закону “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, які встановлюють нові умови отримання допомоги при народжені дитини залежно від доходу сім’ї. Вони фактично замінюють існуючу допомогу на адресну програму, яка виплачується лише тим родинам, чий середньомісячний дохід на особу не перевищує 15 % від розміру виплат.

Однак 4 листопада міністр соціальної політики Юлія Соколовська повідомила на своїй сторінці у мережі Facebook, що Міністерство соціальної політики не буде вносити зміни до механізму допомоги при народженні дитини.

“Після консультацій з органами влади та обговорення з громадськістю, прийнято рішення про збереження нинішнього механізму надання допомоги при народженні дітей”, — написала очільниця відомства.

За словами Юлії Соколовської, однією з пропозицій Міністерства соціальної політики у рамках політики адресної боротьби з бідністю було запровадження адресної програми при народженні дитини. Пропонувалося, щоб ця допомога виплачувалася лише тим родинам, чий середньомісячний дохід на особу не перевищує 15% від розміру виплат (фактично це близько 6 тис. грн, оскільки допомога при народженні дитини складає близько 41 тис. грн).

Міністр зазначила, що керівництво відомства дослухалося до зауважень громадськості і вирішило не змінювати нинішній механізм, оскільки через запропоновані зміни сотням тисяч українських сімей загрожувало скасування цього виду виплат.

“Дякуємо громадськості за якісний зворотній зв’язок. Ми враховуємо всі конструктивні пропозиції та зауваження”, — резюмувала Юлія Соколовська.

Джерела: msp.gov.ua та dt.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Найщасливіші жінки у США християнки – New York Times

Наступна Стаття

У День молитви за сиріт українці проситимуть Бога сім'ю для кожного

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *