Домашня » Новини » Канада легалізує вбивство дітей-інвалідів

Канада легалізує вбивство дітей-інвалідів

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Згідно з новими законами канадські лікарі тепер можуть робити евтаназію дітям з обмеженими можливостями, а також дітям, які є хворі та помираючі.

В Канаді недавно був запроваджений новий закон, який дозволяє робити евтаназію батькам, які хочуть, щоб лікарі вбивали їхніх хворих  дітей, дітей-інвалідів або помираючих. Евтаназія в Канаді є узаконена вже понад рік. Педіатри повідомили про “зростаючі запити” на евтаназію дітей та немовлят, що раніше не було чуваним явищем. Закон Канади дозволив асистоване медичне самогубство” для смертельно-хворих  або страждаючих дорослих людей, які могли б законно зробити волонтерський вчинок” – закінчити своє життя. Цей закон не поширювався на дітей, оскільки вважається, що дитина не в змозі дати згоду на свою смерть.

1050 педіатрів з Товариства канадських педіатрів (Canadian Paediatric Society) обговорювали про їх досвід “медичного супроводу в смерті” та опублікували свій звіт наприкінці жовтня. Лікарі повідомили, що отримували від батьків явні прохання про евтаназію 91 дитини. Більш ніж половина цих запитів було адресовано «дітям, особливо, віком до 1 року». Ще 118 педіатрів провели «дослідницьку» дискусію щодо евтаназії з батьками 419 дітей. Щодо запитів дітей, 35 педіатрів повідомили про обговорення евтаназії щодо 60 неповнолітніх. Дев’ять повідомляли, що отримали прямі прохання про евтаназію від 17 неповнолітніх.

“Зважаючи на зміни в законодавчому полі, доцільно очікувати, що такі прохання в найближчому майбутньому збільшаться”.

Товариство канадських педіатрів також провело опитування щодо ставлення до евтаназії.  574 опитуваних з 1979 можливих, тобто 29 %, відповіли наступне:

46% – виступила ЗА евтаназію для неповнолітніх, які мають “прогресуючу або термінальну хворобу або нестерпний біль”.

33% – виступило ПРОТИ евтаназії для зрілих неповнолітніх, за будь-яких обставин. Зрілі діти – це діти, які ймовірно, здатні зрозуміти природу та наслідки лікування, а потім вважаються компетентними вимагати смерті шляхом летальної ін’єкції.

Дослідження Товариства канадських  педіатрів припускає, що недобровільна евтаназія для помираючих дітей «не компетентних та / або важких інвалідів» є допустима.

 

Джерело: simyapidpokrovom.lviv.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

На Facebook подали позов за євангелізаційне відео One for Israel

Наступна Стаття

Європарламент критикує Польщу за заборону сексуальної освіти

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *