СвітХристиянські новини

Канада легалізує вбивство дітей-інвалідів

Згідно з новими законами канадські лікарі тепер можуть робити евтаназію дітям з обмеженими можливостями, а також дітям, які є хворі та помираючі.
В Канаді недавно був запроваджений новий закон, який дозволяє робити евтаназію батькам, які хочуть, щоб лікарі вбивали їхніх хворих  дітей, дітей-інвалідів або помираючих. Евтаназія в Канаді є узаконена вже понад рік. Педіатри повідомили про “зростаючі запити” на евтаназію дітей та немовлят, що раніше не було чуваним явищем. Закон Канади дозволив асистоване медичне самогубство” для смертельно-хворих  або страждаючих дорослих людей, які могли б законно зробити волонтерський вчинок” – закінчити своє життя. Цей закон не поширювався на дітей, оскільки вважається, що дитина не в змозі дати згоду на свою смерть.
1050 педіатрів з Товариства канадських педіатрів (Canadian Paediatric Society) обговорювали про їх досвід “медичного супроводу в смерті” та опублікували свій звіт наприкінці жовтня. Лікарі повідомили, що отримували від батьків явні прохання про евтаназію 91 дитини. Більш ніж половина цих запитів було адресовано «дітям, особливо, віком до 1 року». Ще 118 педіатрів провели «дослідницьку» дискусію щодо евтаназії з батьками 419 дітей. Щодо запитів дітей, 35 педіатрів повідомили про обговорення евтаназії щодо 60 неповнолітніх. Дев’ять повідомляли, що отримали прямі прохання про евтаназію від 17 неповнолітніх.

“Зважаючи на зміни в законодавчому полі, доцільно очікувати, що такі прохання в найближчому майбутньому збільшаться”.

Товариство канадських педіатрів також провело опитування щодо ставлення до евтаназії.  574 опитуваних з 1979 можливих, тобто 29 %, відповіли наступне:
46% – виступила ЗА евтаназію для неповнолітніх, які мають “прогресуючу або термінальну хворобу або нестерпний біль”.
33% – виступило ПРОТИ евтаназії для зрілих неповнолітніх, за будь-яких обставин. Зрілі діти – це діти, які ймовірно, здатні зрозуміти природу та наслідки лікування, а потім вважаються компетентними вимагати смерті шляхом летальної ін’єкції.
Дослідження Товариства канадських  педіатрів припускає, що недобровільна евтаназія для помираючих дітей «не компетентних та / або важких інвалідів» є допустима.

 

Джерело: simyapidpokrovom.lviv.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button