СвітХристиянські новини

На Facebook подали позов за євангелізаційне відео One for Israel

Обурена єврейська сім’я подала позов проти соціальної мережі Facebook за євангелізаційне відео служіння One for Israel. Євангелізаційні відео, які вони знімають і поширюють завдяки допомозі партнерів і жертводавців, мають великий ефект, і це турбує релігійне юдейське співтовариство. Facebook звинувачують на підставі того, що вони дозволяють показ реклами про Ісуса неповнолітнім.
Ортодоксальні євреї не вперше намагаються через суди змусити замовкнути це служіння. Багато ізраїльтян відгукуються на Євангеліє, люди різного віку, від малого до великого, але не всіх це радує.
Суть звинувачення полягає в тому, що служіння нібито спеціально націлюється на дітей, навмисно полюючи за вразливою соціальною категорією. Звичайно ж, вони нічого подібного не роблять. Те, що молоді люди дивляться ці відео, знаходиться поза їхнім контролем. Якщо ви бачили цей контент, то вам відомо, що відео націлені на дорослу аудиторію, а не на маленьких дітей.
Євангелізація дітей, молодших 18 років, заборонена в Ізраїлі. Для віруючого підлітка абсолютно законно ділитися своєю вірою зі своїми друзями-підлітками, але для дорослого ділитися Євангелієм з дітьми незаконно. Facebook звинувачують на підставі того, що вони дозволяють показ реклами про Ісуса неповнолітнім.

Сім’я, яка судиться з Facebook, в люті від того, що їхній 11-річний син бачив одне з євангелізаційних відео, і воно дуже сильно вплинуло на нього. Через кілька місяців він розповів своїм рідним, що стурбований євангелізаційним відео, яке він бачив на телефоні своєї няні.

«У нього були деякі питання про християнство, але це нас не особливо турбувало, — сказала мати хлопчика. – Ми думали, що йому просто цікаво … і тільки коли все з’ясувалося, ми зрозуміли, що він був травмований».

«Відео про те, що зробив Ісус на хресті, дуже сильно торкнулося їхнього сина, але ми переконані, що всьому світу важливо знати цю істину — не тільки про смерть Месії, а й про Його воскресіння, і про нове життя, яке Він пропонує нам сьогодні» – відповідають на це засновники проекту.

Джерело: ieshua.org

[sc name=”futerblock” ]

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button