Домашня » Новини » На Facebook подали позов за євангелізаційне відео One for Israel

На Facebook подали позов за євангелізаційне відео One for Israel

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Обурена єврейська сім’я подала позов проти соціальної мережі Facebook за євангелізаційне відео служіння One for Israel. Євангелізаційні відео, які вони знімають і поширюють завдяки допомозі партнерів і жертводавців, мають великий ефект, і це турбує релігійне юдейське співтовариство. Facebook звинувачують на підставі того, що вони дозволяють показ реклами про Ісуса неповнолітнім.

Ортодоксальні євреї не вперше намагаються через суди змусити замовкнути це служіння. Багато ізраїльтян відгукуються на Євангеліє, люди різного віку, від малого до великого, але не всіх це радує.

Суть звинувачення полягає в тому, що служіння нібито спеціально націлюється на дітей, навмисно полюючи за вразливою соціальною категорією. Звичайно ж, вони нічого подібного не роблять. Те, що молоді люди дивляться ці відео, знаходиться поза їхнім контролем. Якщо ви бачили цей контент, то вам відомо, що відео націлені на дорослу аудиторію, а не на маленьких дітей.

Євангелізація дітей, молодших 18 років, заборонена в Ізраїлі. Для віруючого підлітка абсолютно законно ділитися своєю вірою зі своїми друзями-підлітками, але для дорослого ділитися Євангелієм з дітьми незаконно. Facebook звинувачують на підставі того, що вони дозволяють показ реклами про Ісуса неповнолітнім.

Сім’я, яка судиться з Facebook, в люті від того, що їхній 11-річний син бачив одне з євангелізаційних відео, і воно дуже сильно вплинуло на нього. Через кілька місяців він розповів своїм рідним, що стурбований євангелізаційним відео, яке він бачив на телефоні своєї няні.

«У нього були деякі питання про християнство, але це нас не особливо турбувало, — сказала мати хлопчика. – Ми думали, що йому просто цікаво … і тільки коли все з’ясувалося, ми зрозуміли, що він був травмований».

«Відео про те, що зробив Ісус на хресті, дуже сильно торкнулося їхнього сина, але ми переконані, що всьому світу важливо знати цю істину — не тільки про смерть Месії, а й про Його воскресіння, і про нове життя, яке Він пропонує нам сьогодні» – відповідають на це засновники проекту.

Джерело: ieshua.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Бойовики на окупованій Донеччині закрили ще дві євангельські церкви

Наступна Стаття

Канада легалізує вбивство дітей-інвалідів

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *