СвітХристиянські новини

Щорічно 4,2 мільйона дітей у віці до 5 років помирають від запалення легенів

Щорічно 4,2 мільйона дітей з важким запаленням легенів у віці до п’яти років, які проживають в країнах з середнім і низьким рівнем добробуту, потребують кисневої терапії через критичний рівень кисню в крові. Дані проаналізовані організаціями ЮНІСЕФ, Save the children та інших міжнародними агентствами. Через пандемію COVID-19 запалення легенів ще більш летальні, ніж раніше.
Повідомляє Інформаційне агентство CNL.NEWS.
Щорічно у 22 мільйонів дітей до 5 років у неблагополучних країнах запалюються легені у важкій формі. Ця проблема більша, ніж малярія, кір і діарея, разом узяті. Ця хвороба вбиває 800 тисяч з цих дітей.
Поряд з апаратами для вимірювання рівня вмісту кисню й антибіотиками, хворі діти також потребують медичний кисень, постачання якого скоротилися, а вартість збільшилася.
Читайте також:

Міжнародні агентства закликають подолати цю кризу виробництвом кисню на локальному рівні за доступними цінами. Особливо це стосується африканських країн, де тільки 1 дитина з п’яти отримує необхідне лікування. Через відсутність доступу до кисневої терапії вмирає велике число дітей в Індії та Бангладеші.
ВООЗ і її партнери розподілили 30 тисяч ущільнювачів кисню між 90 країнами та закликали уряди й благодійників інвестувати в цей вид допомоги дітям, які можуть померти через запалення легень.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button