війна

Маріуполь: збільшення поховань мешканців у дворах будинків та імпровізованих кладовищах

У Маріуполі з’являються нові могили мешканців у дворах будинків та імпровізованих кладовищах. Причини й рівень смертності невідомі. Про це заявив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

Джерело: ukrinform.ua з посиланням на Telegram Петра Андрющенка

За словами радника, російські окупанти не мають обладнання та реактивів для проведення аналізів та тестів щодо смерті маріупольців. Однак тенденція заховання мирних жителів збільшується.

Маріуполь: збільшення поховань мешканців у дворах будинків та імпровізованих кладовищах
Джерело: Telegram Петра Андрющенка
Маріуполь: збільшення поховань мешканців у дворах будинків та імпровізованих кладовищах
Джерело: Telegram Петра Андрющенка

Петро Андрющенко зазначив, що загарбники таки визнали проблему з перепохованням загиблих, які похоронені по дворах багатоповерхівок. Більшість перепоховань робиться в братській могилі в Мангуші, що на Донеччині. При цьому причини смертей не встановлюються.

Також радник мера Маріуполя заявив, що ризик виникнення епідемії залишиться лише ризиком. Однак окупаційна влада не вживає жодних превентивних дій.

Нині, за словами міського голови Вадима Бойченка, у місті залишаються понад 100 тис. жителів. Сьогодні Маріуполь без нормального енерго-, водо- та газопостачання. До того ж місту загрожують екологічна катастрофа та спалах інфекційних хвороб.

Нагадаємо, що за словами менеджера ВООЗ з питань інцидентів в Україні доктора Доріта Ніцана, на тимчасово окупованих російськими загарбниками українських територіях є велика загроза виникнення багатьох інфекцій, зокрема холери. Особливо це стосується Маріуполя. Тому Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) готує вакцини проти хвороби. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button