Новини археологіїХристиянські новини

Знайдені глиняні таблички про народ хеттів можуть довести історичну правдивість Біблії

Археологічне відкриття глиняних табличок дало змогу краще зрозуміти хетську цивілізацію та історичну достовірність Біблії. Завдяки вивченню історії про народ хеттів, можна дійти до висновку, що Біблія цілком може бути історичною хронікою.

Джерело: 5.ua з посиланням на express.co.uk.

Глиняні таблички про хетську цивілізацію знайшов археолог Гуго Вінклером. Народ хеттів були індоєвропейцями та мешкали у Малій Азії.

Зазначається, що імперії хеттів було декілька сотень років. Також її згадують у єврейській і християнській Біблії.

Як вважає експерт з Біблії, Святе Письмо може бути історичною хронікою завдяки відкриттю, пов’язаному з хетською цивілізацією.

Професор Меєр підкреслює, що повторне відкриття цієї втраченої цивілізації та відродження їхньої мови служить попередженням для тих, хто сумнівається в правдивості Біблії.

Однак існує інша думка, згідно з якою історичні й так звані біблійні хетти відрізняються, а спільним між ними може бути лише назва.

Читайте також:

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button