Домашня » Новини » Світ » Європарламент критикує Польщу за заборону сексуальної освіти

Європарламент критикує Польщу за заборону сексуальної освіти

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

“Європарламент підготував резолюцію, в якій критикує Польщу за проект сексуальної освіти”, – заявив офіс депутата Європарламенту Роберта Бедроня  у Брюсселі в п’ятницю 8 листопада. Це громадський законопроект “СТОП Педофілія”.

За словами представника Бедроня, співавтора документа, депутати Європарламенту в цьому проекті резолюції “розкритикували Польщу за останні кроки, спрямовані на заборону, криміналізацію та стигматизацію сексуальної освіти”. Також було заявлено, що проект підтримують “всі найбільші фракції в Європейському парламенті (Християнські демократи, соціалісти, ліберали та зелені)”.

“Через діяльність PiS Польща знову стоїть на голосуванні Європарламенту. Польський євродепутат, ЛГБТ-активіст Роберт Бедронь дорікає співвітчизникам у погіршенні репутації країни в спільноті європейських націй та в цивілізованому світі. “Відбудувати добрий імідж Польщі буде непростим завданням, – підкреслив він: однак його не лякають важкі виклики”.

Автори проекту підкреслюють, що «запропоновані положення не лише карають надання всебічної сексуальної освіти, але й порушують міжнародні стандарти та зобов’язання Польщі з цього приводу».

Автори проекту висловлюють «глибоку стурбованість надзвичайно розпливчастими, широкими та непропорційними положеннями запропонованого законопроекту, які фактично спрямовані на криміналізацію розповсюдження сексуальної освіти серед неповнолітніх, а сфера застосування “реакційного” закону потенційно загрожує всім особам, особливо секс-педагогам, включаючи вчителів, медичних працівників, авторів, видавців, громадським організаціям, журналістам, батькам чи законним опікунам до трьох років в’язниці за навчання про сексуальність, здоров’я та інтимне життя людини “.

Організатори проекту “засуджують останні події в Польщі, спрямовані на дезінформацію, стигматизацію та заборону сексуальної освіти, зокрема суворий, невідповідний та неправильний зміст виправдання, передбаченого Законом”. Автори також “закликають польський парламент утриматися від прийняття запропонованого закону та надати молоді доступ до всебічної сексуальної освіти”.

Проект закликає Раду ЄС (держави-члени) розглянути це питання та інші твердження щодо порушень основних прав у Польщі в контексті поточних слухань Ради щодо ситуації в Польщі в порядку ст. 7 пункт 1 Договору про Європейський Союз “.

За словами Бедроня, голосування за резолюцію відбудеться 14 листопада на міні-пленарному засіданні в Брюсселі.

Джерело: Родина

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Канада легалізує вбивство дітей-інвалідів

Наступна Стаття

Тютюнові гіганти відновлюють виробництво, яким буде споживання тютюнових виробів?

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *