Християнські новини

Оксана Білозір очолить у ВР об’єднання “Жіноча ініціатива за сімейні цінності”

27 лютого у Верховній Раді України створили міжфракційне об’єднання “Жіноча ініціатива за сімейні цінності” на чолі з народним депутатом Оксаною Білозір.

У цей день – 27 лютого, о 12:00 год відбувся брифінг, на якому було оголошено про створення міжфракційного депутатського об’єднання «За сімейні цінності». Оксана Білозір разом з групою жінок – народних депутаток оголосила про свої наміри ще активніше захищати сімейні цінності в Україні, які на разі, за її думкою, перебувають під загрозою.

 Про створення об’єднання також повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час засідання.
Після виступів народних депутатів, на що на початку ранкового засідання ВРУ було передбачено півгодини, спікер на вимогу парламентарів із двох фракцій – Радикальної партії та «Батьківщини» – оголосив перерву у роботі Ради на 30 хвилин. Андрій Парубій запросив керівників фракцій на нараду.

Більше про сімейні цінності:

“Відповідно до ст. 60 регламенту Верховної Ради України повідомляю про створення у Верховній Раді України 8 скликання міжфракційного депутатського об’єднання “Жіноча ініціатива за сімейні цінності”. Головою цього об’єднання обрано народного депутата України Білозір Оксану Володимирівну”, – сказав Парубій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button