Баптисти

Ірпінська Біблійна Церква оголосила про старт конкурсу оповідань на тему «Моя історія війни»

Ірпінська Біблійна Церква оголосила про старт конкурсу оповідань на тему «Моя історія війни». Цей конкурс є запрошенням розповісти про війну в Україні крізь призму особистих історій з метою дати українським християнським авторам можливість розповісти світу історії Божої підтримки під час війни. Переможці конкурсу отримають грошові винагороди.

Джерело: biblechurch.com.ua

«Війна — це трагедія, яку ми проживаємо зараз, але проживаємо не на самоті. Бог залишається вірним. Ми маємо розповісти світу історії страждання — щоби вшанувати цінність кожного людського життя і протистояти байдужості. Але ми також розповідаємо свідчення Божої опіки, щоб нагадати: перемога — від Господа. Ми хочемо відкрити нові голоси й заохочуємо вас долучитися, написавши свою історію у формі оповіді чи есе», – зазначено на сайті ІБЦ.

Три найкращі роботи отримають призи: I місце — електронна книга Kindle Fire 7 та грошовий приз в еквіваленті 200$, друге місце — грошовий приз в еквіваленті 150$, третє місце — грошовий приз в еквіваленті 100$.

Умови участі у конкурсі

  • До конкурсу приймаються невигадані оповідання та свідчення українською мовою, які раніше не публікувалися ні у друкованому виданні, ні в Інтернеті.
  • До оголошення результатів конкурсу роботи не можуть бути опубліковані.
  • Приймається не більше двох робіт від однієї особи. До участі запрошуються автори віком від 15 років.
  • Ліміт тексту: до 3000 слів. Заявки, які перевищують це обмеження, розглядатися не будуть.
  • Дайте назву своєму оповіданню та надішліть електронним листом на адресу mywarstoryukraine@gmail.com.
  • Разом з роботою необхідно надіслати коротку біографію, дату народження, фото, місто, контактний телефон. Протягом п’яти днів чекайте повідомлення про те, що вашу роботу отримали.

Дедлайни: роботи на конкурс приймаються з 1 липня до опівночі 31 серпня 2022 року за київським часом. У вересні журі обере та оголосить переможців.

Світогляд: До конкурсу допускаються оповідання, які (на думку журі) відображають християнський світогляд та пропагують загальнохристиянські (позаконфесійні) цінності.

Судді конкурсу оцінюватимуть вашу історію на основі креативності, якості написання, загального впливу та цінності для читачів. Організатори конкурсу передають рукописи журі без зазначення авторства, тому суддівство буде максимально об’єктивним.

Схожі статті

Найкращі роботи будуть опубліковані у соцмережах та у збірнику. Надсилаючи твори на конкурс, автори погоджуються з тим, що їхні роботи будуть опубліковані у збірнику із зазначенням авторства. Тексти, які увійдуть до збірки, підлягають літературному редагуванню.

Приєднуйтесь до Телеграм групи учасників конкурсу: t.me/mywarstoryukraine

Читайте також:

Резонансна ситуація навколо Держслужби з етнополітики та свободи совісті

Організатори конкурсу: Media Association International, Ірпінська біблійна церква, «Місія Євразія», Департамент освіти УЦХВЄ, Українська баптистська теологічна семінарія, Riggins Rights Management, Літературний конкурс ім. Джона Буньяна, християнська газета «Вірую».

Інформаційний партнер: «Світле Радіо Еммануїл».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!