Світ

У Єгипті внаслідок пожежі в церкві загинуло понад 40 людей

В Єгипті через пожежу в церкві загинуло понад 40 людей, переважно діти. За останніми даними, щонайменше 41 людина загинула під час пожежі в коптській церкві в Гізі, повідомляє Reuters. За даними двох джерел агентства, більшість загиблих − діти.

Джерело: inVictory

Під час ранкового богослужіння у церкві зібралося близько п’яти тисяч людей. Через коротке замикання в електромережі в будівлі почалася пожежа, яка заблокувала вхід до церкви. За словами очевидців, виникла тиснява. Люди, які перебували на третьому і четвертому поверхах церкви, почали спускатися вниз і «стали падати один на одного», сказав один з парафіян.

Експерти МВС встановили, що пожежа почалася через несправність електропроводки, яка живила кондиціонер на другому поверсі.

У Єгипті проживає близько дев’яти мільйонів християн, переважно копти, нащадки доарабського населення країни. Копти неодноразово зазнавали нападів з боку бойовиків.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button