Новини суспільства

В Ірпені родина отримала будинок від волонтерів ІБЦ

30 листопада 2022 року родина Юхимчуків з Ірпеня отримала від волонтерів новозбудований житловий будинок на вулиці Павленка. Зазначається, що сім’я втратили своє попереднє житло 4 березня 2022 року внаслідок влучання російської авіаційної бомби.

Джерело: Facebook

Житло Юхимчуків відновили за підтримки Волонтерського центру Ірпінської Біблійної Церкви (ІБЦ), облаштовувавши будинок не тільки зовні, а й всередині для повноцінного життя напередодні зими.

«Зараз ми випромінюємо лише радісні емоції та дякуємо Богові та нашій Ірпінській біблійній церкві, що у цих надзвичайно складних обставинах нам відновили будинок. Ми зможемо спокійно пережити зиму завдяки небайдужості наших друзів та інших волонтерів», – розповів Володимир Юхимчук.

На момент обстрілу в будинку перебували Володимир і Тетяна Юхимчуки. Вибуховою хвилею їх розкидало в різні боки будівлі. Після того, як пара прийшла до тями (як довго кожен із них був непритомний − невідомо), вони все ж знайшли один одного. За словами подружжя, вони вважають це дивом, адже вижили після надзвичайно потужного обстрілу.

Читайте також:

«Як християнська церква, ми не могли стояти осторонь проблем родини Юхимчуків, адже йшлося про їхнє фізичне життя та можливість перезимувати. Наш Волонтерський центр став для них «добрим самарянином», і це є справжнє християнство», – сказав Станіслав Грунтковський, пастор Ірпінської Біблійної Церкви (ІБЦ).

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button