Новини культуриХристиянські новини

Стали відомі переможці Літконкурсу імені Джона Буньяна 2020 року

Журі визначилося з переможцями Літературного конкурсу імені Джона Буньяна 2020 року. За результатами цьогорічного конкурсу переможці отримають Почесні призи, грошові винагороди й авторські примірники збірки кращих творів 2020 року, яка вже готується до друку.
Повідомляють на сторінці у Facebook Літконкурсу ім. Джона Буньяна.
У номінації «ОПОВІДАННЯ» переміг член двох Національних спілок України: дизайнерів і краєзнавців Тарас Данилюк.
Його твір «Новий світанок» оповідає про людську трагедію через втрату сенсу існування, яка все ж має шанс обернутися в радість. Автор народився 26 лютого 1974 р. у м. Бердичеві, де проживає й зараз.
У номінації «ВІРШ» переміг член трьох Національних спілок України: письменників, кінематографістів і журналістів Анатолій Марущак.
Його поетичні твори з нового циклу – про вічні цінності, пошуки себе у цьому світі і перемогу добра над злом. Автор народився 8 листопада 1953 р. у м. Каменськ-Шахтинський Ростовської області (Росія), а зараз мешкає у Херсоні.

У номінації «ДОПИС» перемогла студентка Української Баптистської Теологічної Семінарії Катерина Колеснік.
Її блогерські тексти – про стосунки з Богом, жіноцтво і про вічне в буденності. Авторка народилася 10 жовтня 1994 р. у м. Житомирі, а зараз проживає і працює у Львові.
Голова журі Богдан Галюк (Bogdan Galyuk) підсумовує результати:

«Від імені колективу журі дякую кожному з 204 цьогорічних авторів, які наважилися спробувати свої сили в нашому конкурсі. Наше суспільство потребує змін, які починаються через формування християнських цінностей. І я переконаний, що ключову роль в цьому процесі відіграє слово, яке має трансформуючу силу. Тому не зупиняйтеся творити саме такі слова, які принесуть зцілення душі нашої країни!».

За результатами цьогорічного конкурсу переможці отримають Почесні призи, грошові винагороди й авторські примірники збірки кращих творів 2020 року, яка вже готується до друку.
Нагородження відбудеться напочатку жовтня в прямому ефірі на Youtube-каналі Департаменту освіти Української Церкви ХВЄ.
Нагадуємо, що «Літконкурс ім. Джона Буньяна» був заснований у 2016 році Департаментом освіти Української Церкви ХВЄ (Відділ освіти Української Церкви ХВЄ) спільно зі Служінням «5 хлібів та 2 риби» (5 ХЛІБІВ та 2 РИБИ).
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!