Варто замислитись

Чому японці живуть понад 100 років?

Японія: 50 000 японців переступили столітній рубіж! А через 15 років столітніх довгожителів в Японії буде більше мільйона осіб. Чому? Таких досягнень за тривалістю життя і якості життя немає більше ні в одній країні світу.
Хтось висловить припущення, що секрет їхнього довголіття в тому, що вони їдять сиру рибу і водорості. І не матиме рації. У світі є багато країн, особливо розташованих на берегах теплих океанів, де місцеві жителі з ранку і до ночі їдять морепродукти, фрукти і овочі, а живуть у два рази менше.
Секрет довголіття полягає в тому, що японці єдиний народ на Землі, який при спілкуванні намагається не зіпсувати настрій свого співрозмовника. Більш позитивної країни знайти у світі неможливо. Тому ми бачимо справжнє економічне диво, у них немає землі, їм ніде сіяти рис і будувати міста, у них абсолютно відсутні природні багатства. Але при цьому вони найбагатша нація на світі. Середня зарплата японця – три з половиною тисячі доларів.

Чому я вам розповідаю про ці дивовижні досягнення?

Річ у тому, що секрет успіху цілої країни полягає в тому, що японці одними з перших навчилися контролювати свої думки. Розуміючи прекрасно, що негативні думки вбивають не тільки настрій співрозмовника, але і його здоров’я, і ​​його майбутнє, – вони взяли й викинули зі своєї мови слово «ні». Це було зроблено природним чином, тому що кожен з них в школі, вдома, на роботі, контролює свої думки й не дає негативним думкам зіпсувати життя і майбутнє іншим людям.
На жаль, в більшості країн люди не розуміють, що думки – це насіння, здоров’я або хвороби, з яких виросте їхнє майбутнє, майбутнє їхніх дітей, майбутнє їхньої фірми, майбутнє їхньої країни.
Озирніться навколо! Ви побачите людей, які називають себе віруючими, але які розносять бруд пліток, дурні чутки, злість і осуд один про одного. Вбивають один одного викриттями.
Може бути що японці краще розуміють слова Біблії: “Бог є любов” Пам’ятайте заповідь Христа: “Любіть один одного”. Бережіть один одного, любіть і будьте улюбленими.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Михайло Моргуліс

Письменник, журналіст, засновник концепції "Духовна Дипломатія". Автор 9 книг, зараз проживає в США. Був головним редактором видавництва в Чикаго Славек Госпел Пресс, викладав в університетах і коледжах США.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button