СвітХристиянські новини

Християни в Китаї сміливо діляться Євангелієм у зоні спалаху коронавірусу

Ніби згуртовуючись навколо заяви апостолів, що «ми повинні служити Богу, а не людям» (Дії 5:29), християни продовжують сміливо ділитися Євангелієм на вулицях м. Ухань, що в Китаї, в епіцентрі спалаху коронавірусу.
Свідки, які відкрито демонструють свою віру, не лише стикаються з можливим зараженням від небезпечної респіраторної хвороби, спричиненої вірусом, але також можуть зазнати потенційного переслідування з боку влади.

Попри потенційну небезпеку,  кореспондент CBN News Asia Лусіль Талусан повідомляє, що християни в Ухані задовольняють потреби, створені кризою, і тим самим створюють можливості ділитися Євангелієм.
Віруючі, часто діючи підпільно, щоб уникнути переслідування з боку комуністичної влади, користуються потребою в хірургічних масках. Крім того, що допомагають запобігти зараженню респіраторного захворювання, викликаного коронавірусом, маски також допомагають захистити особу християнина.
Талусан повідомив, що “дуже смілива” група християн в Ухані вийшла на вулиці, щоб розповсюдити захисні маски. Коли вони роздають маски, Талусан сказав: “Вони кажуть, що вони є християнами, і вони діляться любов’ю Христа і вказують на Ісуса, щоб принести надію їм та їхнім родинам та всьому Китаю. … Це справді прорив”.
Талусан сказав, що невизначеність кризи допомогла посилити сприйнятливість до послання Христа.
У той час як комуністичний уряд Китаю включає католицизм і протестантизм, заснований на християнстві, серед  п’яти офіційно санкціонованих релігій, діяльність цих традицій віросповідання потребує реєстрації й підлягає складним державно-регулюючим органам, які керують “усіма аспектами релігійного життя, включаючи призначення релігійного керівництва” підбір священнослужителів та тлумачення доктрини”, згідно з американською Радою з міжнародних зв’язків (CFR).
CFR повідомляє, що членство в несанкціонованих церквах зростає. На веб-сайті CFR зазначається, що “дослідження Фенганга Ян, Центру релігії та китайського суспільства університету Пердю, підрахували, що в Китаї є від 93 до 115 мільйонів протестантів, причому менш як 30 мільйонів відвідують офіційно зареєстровані церкви”.

Джерело: christianheadlines.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button