Домашня»Новини»Івана Дем’яненка відпустили з-під домашнього арешту

Івана Дем’яненка відпустили з-під домашнього арешту

6
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сьогодні (7 лютого 2020) був суд в м. Запоріжжя в якому суддя І.А. Крамаренко розібравшись в ситуації, прийняла Рішення – відмовити прокурору в його клопотанні про продовження терміну усунення від роботи і тим самим повністю відновила в роботі засновника і вихователя дитячого інтернату Івана Дем’яненка.

Чотири місяці домашнього арешту, а справа досі не зрушила з мертвої точки. В Орджонікідзевському районному суді Запоріжжя відбулося засідання щодо подовження запобіжного заходу для звинуваченого у торгівлі людьми директора інтернату «Надія».

Скандал зі звинуваченням директора інтернату «Надія» Івана Дем’яненка розгорівся ще у жовтні минулого року. В один момент з’явилось багато шокуючих заголовків, що повідомляли про тріумф правоохоронців, які викрили небезпечного торговця людьми – словом, поговорили, звинуватили і забули. Проте власне підозрюваний весь цей час перебував під домашнім арештом, і за ці чотири місяці слідству не вдалося зібрати достатньо доказів його провини, тож запобіжний захід хочуть подовжити ще на два місяці. Родичів і тих, підтримує підозрюваного обурює таке ставлення до людини зі слабким здоров’ям.

На засіданні сторона обвинувачення обґрунтувала клопотання про подовження запобіжного заходу тим, що слідству необхідно більше часу для збору доказів – в гучній справі досі немає потерпілих, ними не визнають себе ні діти, яких нібито змушували працювати, ні їх опікуни.

На це звернула увагу сторона захисту. Сторона обвинувачення пояснює це тим, що нібито всі опікуни близько спілкуються з директором інтернату «Надія» і мають мотив покривати його. Сам підозрюваний всі звинувачення відкидає і стверджує, моральні принципи та релігія не дозволяють йому навіть думати про такі вчинки, до того ж за 20 років, що він працює з дітьми, жодного разу не було ніяких проблем.

Врешті, клопотання обвинувачення суд не задовольнив – домашній арешт зняли. Але історія на цій маленькій перемозі для всіх, хто співчуває директору інтернату, не завершується: звинувачення в силі і він залишається підозрюваним.

“Якщо ви ніколи не бачили як “раби” зустрічають свого “работорговця” – не пропустіть… Рідкісне видовище… Пастор Дем’яненко, вперше за 4-ри місяці, зміг обійняти свою дітвору !!! Це треба бачити… Покажіть це суддям на сьогоднішньому, ще одному, засіданні (з приводу відстороняти його від посади до кінця судового процесу чи ні)…” – Пише Генадій Мохненко у фейсбуці

Відео як діти зустріли свого “работорговця”…

https://www.facebook.com/pastor.gennadiy/videos/4245142135512027/

 

Джерело: alexua.tv

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Християни в Китаї сміливо діляться Євангелієм у зоні спалаху коронавірусу

Наступна стаття

Україна приєдналася до Міжнародного альянсу за свободу віросповідання

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *