Світ

2021 рік став «найжорстокішим роком» для християн в Індії

За даними Об’єднаного християнського форуму (UCF), 2021 рік завершився як «найжорстокіший рік» у зареєстрованій історії для християнської меншини Індії. Протягом усього року UCF зафіксував 486 насильницьких випадків переслідування християн, що перевершило попередній рекорд із 328 інцидентів, зафіксованих у 2019 році.

Джерело: persecution.org

Протягом 2021 року по всій Індії постійно повідомлялося про напади на християн та їхні місця поклоніння. Проте випадки переслідування різко прискорилися в останньому кварталі 2021 року: було повідомлено про майже 200 інцидентів.

Багато експертів звинувачують постійне поширення радикального індуїстського націоналізму в Індії в постійному посиленні переслідувань. Ці експерти стверджують, що риторика проти меншин і дії радикальних індуїстських націоналістів розпалюють атмосферу ненависті та насильства до християн в Індії.

«Атмосфера ненависті, що поширюється певними діями та промовами певних груп, а також фальшива пропаганда шахрайських і приманних засобів навернення, схоже, заохочує антисоціальні елементи, – йдеться в нещодавньому прес-релізі UCF. − Не буде перебільшенням, якщо скажуть, що ці інциденти є добре спланованими та заздалегідь узгодженими діями певних корінних груп з метою поділу країни за ознакою релігії».

Майже в усіх 486 інцидентах, про які повідомляє UCF, натовпи, що складаються з релігійних екстремістів, були відповідальними за напади на християнські громади. У більшості випадків місцева влада, у тому числі поліція, були або пасивними глядачами, або активними учасниками насильства. На жаль, перші інформаційні звіти (FIR), поліцейські документи, які ініціюють розслідування, були зареєстровані лише в 34 із 486 випадків, про які повідомлялося UCF у 2021 році.

Читайте також:

На жаль, темпи переслідування християн лише прискорюються з приходом 2022-го року. Чи буде 2022-й рік таким же жорстоким, як 2021-й, ще невідомо.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button