Домашня»Новини»Християни в Ірані змушені приховувати свою віру, щоб отримати паспорт

Християни в Ірані змушені приховувати свою віру, щоб отримати паспорт

5
Поширень
Pinterest WhatsApp

Християни, що навернулися з Ісламу більше не можуть приховувати свою віру після того, як влада Ірану усунула варіант “інші релігії” з нової форми заявки на національне посвідчення особи.

Національне бюро перепису звузило вибір, доступний для нових заявників тільки чотири релігій, визнаних в відповідно до іранської конституції: християнство, юдаїзм, іслам і зороастризм.

Нове правило іранського уряду щодо заявок на посвідчення особи доводить його стратегію утиску християн, які переходять з ісламу, і тиску на їх еміграцію.

Це означає, що народжені мусульмани переходячи до християнства, які раніше, можливо, вважали за краще не оприлюднювати свою віру, щоб уникнути ворожості чи переслідування з боку своєї родини, роботодавців чи влади, тепер повинні визнати, що вони християни, або брехати про свою віру і поставити галочку, де написано мусульманин.

Фонд “Варнава” повідомив, що посвідчення особи, які є обов’язковими для кожного громадянина віком від 15 років, є необхідною частиною повсякденного життя в Ірані, і вони вимагають доступу до основних державних послуг або здійснення банківських операцій. Релігія власника не показується на картці, але інформація, подана у формі заяви, легко доступна в комп’ютерній мережі держави.

Джерело повідомляє, що зміна правил узгоджується зі стратегією уряду щодо цькування навернених (та інших не признаних релігійних груп) та тиску на їх еміграцію. “Навернених часто заарештовують, а потім відпускають, щоб змусити їх покинути країну, – а в деяких випадках чиновники відкрито пропонують нововірцям піти. Завдяки цьому чимало людей змінюють свої погляди і повертаються в іслам, це означає що багато керівників християнських груп не мають богословської освіти та не утвердженні в Біблії”.

Скасування варіанту “інші релігії” ще більше маргіналізує інші релігійні групи, включаючи Бахаїв, Індусів та Ярсан.

Джерело: mychristiandaily.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

В Офісі Президента обговорили ситуацію навколо отримання гуманітарної допомоги благодійними організаціями

Наступна стаття

За місяць СНІД убив 176 українців

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *