Новини суспільстваХристиянські новини

Турчинов: Якщо країна розвивається на євангельському фундаменті, у неї є шанс стати великою

У Вашингтоні відбувся 68-й Національний молитовний сніданок США, який відвідали делегати з 160 країн світу: керівники держав та урядів, парламентарі, бізнесмени, громадські діячі, лідери християнських конфесій та лідери громадської думки. За словами Координатора української делегації Павла Унгуряна, цьогоріч захід відвідали 3500 делегатів зі всього світу, «українська ж делегація на молитовному сніданку США була значно меншою, ніж у попередні роки». Серед відомих гостей з України відвідав молитовний сніданок також екс-Голова Верховної Ради України, координатор Всеукраїнського Собору Олександр Турчинов.

Напередодні Молитовного сніданку Олександр Турчинов провів серію зустрічей з американськими сенаторами та конгресменами, де співрозмовники обговорили питання підтримки України в її боротьбі з російською агресією та просування нашої держави на шляху реформ.
В своєму коментарі після Молитовного сніданку, Координатор Всеукраїнського Собору нагадав, що традиція молитовних сніданків, де збираються разом політики з різних політичних партій, державні і релігійні діячі «почалась у важкі часи ІІ Світової війни і продовжується по сьогоднішній день».

«Ця традиція збиратися для спільної молитви є свідченням того, що крім політичних і корпоративних інтересів у людей є ще й вищі пріоритети, що базуються на вічному Євангелії, і коли країна розвивається відповідно до них, вона може дійсно стати великою. Прикладом для цього є Сполучені Штати Америки», — наголосив Олександр Турчинов.

За його словами, центральним виступом Молитовного сніданку було звернення Президента США Дональда Трампа, який проголосив дуже важливі речі: «забезпечення релігійної свободи в США, права дітей на народження, повернення вивчення Біблії у школах, та інші ініціативи, які зал підтримував оплесками».

«За такої позитивної прохристиянської програми є реальна перспектива перемоги Дональда Трампа на наступних президентських виборах», — відмітив Олександр Турчинов.

Координатор Всеукраїнського Собору зазначив, що в Україні також, як і в США, і багатьох країнах світу, щороку проходять молитовні сніданки, де збираються політики, державні, громадські та релігійні діячі «для звершення спільної молитви і визначення спільних духовних пріоритетів».

«В Україні вже склалася певна традиція молитовних сніданків, і не лише на рівні Києва: вона охоплює майже всі регіони і обласні центри. Це додаткове свідчення того, що Україна є і буде християнською державою. Шлях, визначений Христом, є шляхом для справжньої перемоги і величі нашої держави», — резюмував Олександр Турчинов.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Разом з тим. Навряд чи з такою політсилою, як “Євросолідарність”, що її очолює добре відомий олігарх-мільярдер (5-й президент) і яка, загалом, підтримує сучасний ліво-ліберальний, у т. ч. і содомофільний тощо, мейнстрім, можна в Україні закласти цей “євангельський фундамент”.
    Тоді питається: а що там надалі робить наш брат у Христі, який, до того ж, є координатором “Всеукраїнського Собору”?! Чому він там, в цій “Євросолідарності”, так надовго й уперто застряг?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button