Домашня»Новини»Турчинов: Якщо країна розвивається на євангельському фундаменті, у неї є шанс стати великою

Турчинов: Якщо країна розвивається на євангельському фундаменті, у неї є шанс стати великою

11
Поширень
Pinterest WhatsApp

У Вашингтоні відбувся 68-й Національний молитовний сніданок США, який відвідали делегати з 160 країн світу: керівники держав та урядів, парламентарі, бізнесмени, громадські діячі, лідери християнських конфесій та лідери громадської думки. За словами Координатора української делегації Павла Унгуряна, цьогоріч захід відвідали 3500 делегатів зі всього світу, «українська ж делегація на молитовному сніданку США була значно меншою, ніж у попередні роки». Серед відомих гостей з України відвідав молитовний сніданок також екс-Голова Верховної Ради України, координатор Всеукраїнського Собору Олександр Турчинов.

Напередодні Молитовного сніданку Олександр Турчинов провів серію зустрічей з американськими сенаторами та конгресменами, де співрозмовники обговорили питання підтримки України в її боротьбі з російською агресією та просування нашої держави на шляху реформ.

В своєму коментарі після Молитовного сніданку, Координатор Всеукраїнського Собору нагадав, що традиція молитовних сніданків, де збираються разом політики з різних політичних партій, державні і релігійні діячі «почалась у важкі часи ІІ Світової війни і продовжується по сьогоднішній день».

«Ця традиція збиратися для спільної молитви є свідченням того, що крім політичних і корпоративних інтересів у людей є ще й вищі пріоритети, що базуються на вічному Євангелії, і коли країна розвивається відповідно до них, вона може дійсно стати великою. Прикладом для цього є Сполучені Штати Америки», — наголосив Олександр Турчинов.

За його словами, центральним виступом Молитовного сніданку було звернення Президента США Дональда Трампа, який проголосив дуже важливі речі: «забезпечення релігійної свободи в США, права дітей на народження, повернення вивчення Біблії у школах, та інші ініціативи, які зал підтримував оплесками».

«За такої позитивної прохристиянської програми є реальна перспектива перемоги Дональда Трампа на наступних президентських виборах», — відмітив Олександр Турчинов.

Координатор Всеукраїнського Собору зазначив, що в Україні також, як і в США, і багатьох країнах світу, щороку проходять молитовні сніданки, де збираються політики, державні, громадські та релігійні діячі «для звершення спільної молитви і визначення спільних духовних пріоритетів».

«В Україні вже склалася певна традиція молитовних сніданків, і не лише на рівні Києва: вона охоплює майже всі регіони і обласні центри. Це додаткове свідчення того, що Україна є і буде християнською державою. Шлях, визначений Христом, є шляхом для справжньої перемоги і величі нашої держави», — резюмував Олександр Турчинов.

Джерело: Собор

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

Відкликання Йованович із Києва вимагали християни через підтримку ЛГБТ

Наступна стаття

Християни в Китаї сміливо діляться Євангелієм у зоні спалаху коронавірусу

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *