Світ

У Китаї влада заарештувала християнина і оголосила його «соціально небезпечним» за проповідь Євангелія

Бюро громадської безпеки округу Гулінь провінції Сичуань заарештувало християнина з Веньчжоу Лінь Сюесуя і звинуватило його в «організації та фінансуванні незаконних зборів» та за відвідування недільного богослужіння 14 червня і поширення християнського свідчення у віддаленому гірському районі, повідомляє «Голос мучеників – Корея».

Джерело: invictory

Двох інших християн, заарештованих одночасно з Лінь Сюесуйєм, тимчасово затримали за тими самими звинуваченнями, але були звільнені під заставу до суду. Згідно з повідомленням, Лінь Сюесуй залишається під вартою у центрі ув’язнення округу Гулінь.

За словами представника «Голосу мучеників-Корея» д-ра Хен Сук Фолі, дружина Лінь Сюесуй, Лі Чунцін, 20 серпня опублікувала відкритий лист, у якому закликала християн усього світу молитися про те, щоб Бог направив та зміцнив її чоловіка під час його ув’язнення, а також наповнив його миром та радістю.

«Лі Чунцін каже, що влада представила її чоловіка як «соціально небезпечного» злочинця, що, за її словами, є «безглуздям», − заявила представник Фолі. − Вона каже, що її чоловік − звичайний християнин, який дізнався, як мало жителів округу Гулінь чули Євангеліє і вирішив виконати свій «основний християнський обов’язок», погодившись на прохання інших християн відвідати округ і поділитися там своїм свідченням із невіруючими».

За словами представника Фолі, християнам усього світу слід приділити особливу увагу арешту Лінь Сюесуйя.

«Довгий час християни та засоби масової інформації по всьому світу звертають увагу, коли китайський уряд проводить рейди або знімає хрест із будівлі відомої китайської мегацеркви, або коли китайська поліція заарештовує високопоставленого пастора в одному з великих китайських міст, − каже представник Фолі. − Але арешт і тюремне ув’язнення Лінь Сюесуя показує, що китайський уряд побоюється навіть одного простого християнина, який займається звичайною для християн діяльністю у віддаленому безлюдному районі Китаю».

Представник Фолі каже, що китайська влада помилково цитує такі Писання, як Римлянам 13:1 і 1 Петра 2:13-15, стверджуючи, що Біблія вимагає від християн дотримання всіх обмежень і правил комуністичної партії, що регулюють релігійну діяльність.

«Християни мають викривати це як небіблійне вчення, — каже вона. — Бог не делегував нагляд за Своєю церквою якомусь уряду. Він продовжує керувати своєю церквою безпосередньо. Ми повинні пам’ятати, що Павло, який написав Римлянам 13, був страчений через обезголовлення за наказом влади, а Петра розіп’яли вниз головою. Обидва були страчені як злочинці, тому що навчали людей слідувати за Ісусом, який також був страчений як звичайний злочинець. Тому, як християни, ми не повинні звертатися до влади, щоб ті керували та контролювали наше духовне життя. Ми повинні звертатися лише до Бога».

Представник Фолі додає: «Коли влада карає нас за послух Богу, так, ми повинні підкоритися цьому покаранню — не тому, що ми вчинили неправильно, а тому, що нам, християнам, наказано покласти весь суд і відплату на Господа. Біблія показує, що кожен, хто засуджує або переслідує вірних свідків Ісуса, зрештою засудиться, і ці дії матимуть для них наслідки у перспективі вічності».

Читайте також:

Сліди підпільної церкви Північної Кореї за розповідями біженців

Також представник Фолі цитує молитовний лист Лі Чунцін, дружини Лінь Сюесюйя: «Ми віримо в слова Господа: “Мені помста, Я віддам, говорить Господь”. Ми молимося, щоб Бог охоронив нас і явив Свою милість. “На кожному місці Господні очі: вони бачать злих і добрих”. Ми сподіваємося, що Бог підніме більше людей, які люблять Його і проходять через такі випробування».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!