Християнські новини

Павло Унгурян став Людиною року в українському християнстві

25 лютого в УНІАН пройшла прес-конференція, присвячена результатам номінації «Людина року в українському християнстві-2015». Переможцем став Павло Унгурян, народний депутат України, голова міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України».

Підсумки голосування за 2015 рік оголосив на прес-конференції голова ВГО «Спілка християнських письменників України» Костянтин Шаповалов, який є ініціатором номінації.

«У цьому році, – зазначив він, – стабільно лідирували три кандидати – Павло Унгурян, Петро Дудник і Анатолій Кушнірчук. У підсумку більшістю голосів перемогу здобув Павло Унгурян ».

Нагадаємо, що Анатолій Кушнірчук, військовий капелан і керівник волонтерського руху «Місто добра» в номінації за 2015 р посів друге місце і був нагороджений від імені Українського Євангелічного Альянсу орденом Георгія Переможця ІІ ст.

Вручаючи переможцю приз, голова СХПУ сказав, що ті, хто віддав за Павла Унгуряна голоси, а це голови християнських конфесій та об’єднань, а також християнські видавництва, брали до уваги його велику заслугу в справі захисту традиційних сімейних цінностей в Україні на законодавчому рівні.

А за багаторічну працю на християнській ниві, активну громадянську позицію, створення в Верховній Раді України міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України», за відстоювання християнських цінностей на законодавчому рівні в парламенті, Костянтин Шаповалов вручив Павлу Унгуряну від імені Українського Євангелвчного Альянсу орден Іоанна Златоуста. За сталою традицією він також подарував Павлу Унгуряну, як переможцю номінації «Людина року в українському християнстві», свою картину.

Більше про діяльність Павла Унгуряна:

Одержуючи приз і вітання, народний депутат процитував рядки з Євангелія від Луки:

«… ми нікчемні раби, бо зробили лиш те, що повинні були зробити», віддавши тим самим всю славу Богу, а відповідаючи на численні питання журналістів, Павло Унгурян неодноразово наголошував на важливості християнських цінностей для морального здоров’я суспільства, над чим він і очолюване ним об’єднання, планують працювати і надалі.

секретар СХПУ
Олександр Бєлєнький

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button