Варто замислитись

Чи може Бог говорити через стихійні лиха?

Біллі Грем, всесвітньовідомий проповідник, якого часто називають пастором Америки, розповів про те, чи може Бог говорити до нас через стихійні лиха і природні катаклізми.

Більше ніж 1000 людей загинуло на Гаїті і 26 – в США під час буревію Метью, який обрушився на Карибські острови і на південний схід Сполучених Штатів.

Дев’яностосемилітній євангеліст підкреслив, що Бог може говорити до нас через стихійні лиха, як і через інші труднощі і трагедії, щоб навернути наші серця до Нього. Всі подібні події нагадують про швидкоплинність життя.

«Можемо бути сильними і успішними та вважати, що життя завше буде таким сприятливим, але коли приходить біда, то усвідомлюємо, що це не так», – написав Біллі Грем. Він підкреслив, що, стикнувшись очі в очі зі смертю, людина починає розуміти потребу в Бозі.

З іншого боку, «стихійні лиха нагадують про нашу потребу допомагати іншим, а не тільки турбуватися про себе і свої проблеми». Катастрофи змушують різних людей, особливо в церкві, «носити тягарі один одного».

Більше про стихійні лиха:

«Нам не обов’язково знати, чому Бог допускає стихійні лиха, іноді здається, що до цього доклав свої руки сатана. Але готуватися до криз життя потрібно зараз, а не тоді, коли вони нанесуть удар. Якщо ваша віра і надія – Христос і ви прагнете жити для Нього кожного дня, тоді неважливо, що відбувається», – пише Біллі Грем.

Схожі статті

ieshua.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button