Християнські новини

Великдень в Запоріжжі всі конфесії святкуватимуть спільною ходою

Великдень в Запоріжжі цього року буде особливим. Церкви регіону будуть славити воскреслого Ісуса Христа та молитися за закінчення війни в Україні. Підготовка до свята вже почалася. В рамках святкування 500-річчя Реформації в Україні проводиться естафетна безстрокова безперервна молитва 24 години на добу сім днів на тиждень, в якій беруть участь християни різних церков протестантського спрямування. Запорізька область прийняла свою молитовну естафету у неділю, 26 березня, від християн Волинської області.
Крім того, духовні лідери Запоріжжя підтвердили свій намір напередодні Пасхи, 8 квітня, облаштувати у занедбаному парку імені Пушкіна куточок сімейного відпочинку «Парк біблійного періоду».

Більше про святкування Великодня:

16 квітня вони передбачають спільно відзначити Великдень в Запоріжжі широкомасштабною ходою головним проспектом Соборним від бульвару Шевченка. Збір о 16.30, початок ходи о 17.00 до площі Фестивальної, де о 18.00 почнеться спільна молитва, а потім концерт духовних співів.

Релігійно-інформаційна служба України

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button