Новини суспільстваХристиянські новини

«Допомогти людям як фізично, так і духовно» – Дмитро Шакал розповів про проєкт «Крок вперед»

Дмитро Шакал, який є одним з керівників, організаторів і координаторів проєкту «Крок вперед» та має групу інвалідності, дав інтерв’ю Слово про Слово. Він розповів, що основна мета проєкту – допомогти людям як фізично, так і духовно: як всім категоріям людей з інвалідністю, що включає дітей, одиноких та літніх людей. Повідомляє Слово про Слово.
Дмитро Шакал є християнином та має групу інвалідності. Він щасливий, тому що у підлітковому віці навернувся до Ісуса Христа. Зараз Дмитро разом з Олександром Ващенко є керівниками, організаторами та координаторами проєкту «Крок вперед».
На питання, чому вони вирішили організувати цей проєкт, Дмитро відповів:

«Спочатку мого служіння, мені запропонували служити людям в яких порушення зору. Але, коли я молився та запитував у Господа про Його волю, мені згодом чітко стало зрозуміло те, що не тільки незрячі люди потребують допомоги. І тоді мені на думку спало почати займатись та служити всім категоріям людей з інвалідністю. Про це я розповів своєму другові Сашкові, і він запропонував служити не тільки людям з інвалідністю, а також й дітям, одиноким та літнім людям. Ми разом з ним обговорили багато питань, вияснили основну мету нашого проєкту та різні нюанси, свої обов’язки, хто за що відповідає».

Також Дмитро зазначив:

«Те, що розпочався такий проєкт, багато в чому це не моя заслуга, а заслуга Сашка, який ставив мені питання стосовно цього «Кроку вперед» та виясняв суть проєкту. Я дуже хотів би подякувати йому за те, що він вкладає в це служіння багато своїх сил та часу. Якби не Сашко, то я б не зміг сам це все робити. Адже багато чого я не вмію робити. Наприклад, розповідати Євангеліє тим людям, яким ми допомагаємо, чи зробити сайт або звіти. У мене краще виходить шукати інвесторів та людей, яким дійсно потрібна допомога».

Він підкреслив, що почавши служити такій версті населення, Господь надихав все більше і більше, допомагав йому та посилав таких людей, які допомагали та підбадьорювали в скрутну хвилину. Він зазначив, що найголовніше, його підтримав найкращий друг, з яким він тепер служить.
Дмитро назвав і основну мету проєкту:

«Допомогти людям як фізично, так і духовно».

Також в цей Різдвяний період «Крок вперед» розпочав акцію «Таємний Санта» на чолі з Ольгою Довбиш. Ця акція була організована заради приділення більшої уваги до дітей з інвалідністю.

«Акція «Таємний Санта» була створена для того, щоб діти з інвалідністю мали змогу порадіти тому подарунку, який буде зробленій тими людьми, які пожертвують цукерки, печиво, канцтовари тощо» – пояснив Дмитро.

Акція діє до 15 грудня. До цієї дати буде збір подарунків. А вручатимуть їх з 18 до 26 грудня.
Читайте також:

Якщо є люди, які хочуть допомогти в акції «Таємний Санта» або у проєкті «Крок вперед»?, то Дмитро зазначив:

«Якщо будуть такі люди, вони можуть долучитися до нас. По-перше, вони можуть особисто скласти подарунки та відіслати нам. Або можуть зателефонувати на робочі номера. Або написати нам на електрону адресу чи відправити по УкрПошті, Новій Пошті або Делівери».

Офіційний сайт проєкту: https://step.desq.top
Телефони проєкту: +38(096)732-75-20 або +38(050)175-15-82
Електронна пошта проєкту: stepf.info@gmail.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button