Новини суспільства

Про перемогу та майбутнє України очима школярів

Благодійний фонд «Ми поруч» провів акцію у Чернівцях «Кіндер-бокс для школяра», тема якої була «Разом до перемоги». Діти вивчали Біблійні принципи перемоги, отримували корисні подарунки та ділились своїми мріями. Їхні щирі та кумедні реакції зафільмували.

Джерело: Пресреліз БФ «Ми поруч»

Дітлахи, якого б віку вони не були, − наші промінчики світла та любові, на долю яких випало жити за темних часів війни.

Щоб підтримати та звеселити їх сердечка, команда фонду «Ми поруч», разом з партнерами та благодійниками влаштовує різноманітні дитячі акції та конкурси, спілкується з малечею на майданчиках, парках та безпосередньо в офісі фонду.

Акція «Кіндер-бокс для школяра», з темою «Разом до перемоги», що відбувалась у вересні, не стала винятком!

Спочатку школярі мали прочитати історію про Йосафата і надіслати відповіді на питання про те, що допомогло народові здобути перемогу у війні, а потім − прийти в офіс фонду за подарунками. Це були дуже доречні канцелярські набори, придбані за сприяння громадської організації «Майбутнє».

«У щоденній метушні фонду ми все ж виокремили час, щоб не лише подарувати кіндер-бокси, але й зафільмували неймовірні, щирі, кумедні, глибокі роздуми дітей по темі історії на камеру», − натхненно розповідає Оля Палій, координаторка дитячих проєктів у фонді «Ми поруч».

Понад 100 діток-переселенців з Харкова, Маріуполя, Попасної, Одеси, Рубіжного, Миколаєва, Херсону, Краматорська, Криму, Луганська, Києва, Донецька, Запоріжжя, Слов’янська взяли участь в проєкті.

На відео діти повідали про свої мрії, ділились думками про довгоочікувану перемогу і про те, як вони уявляють Україну майбутнього.

Організатори проєкту висловлюють величезну подяку усім батькам дітлахів, які терпляче допомагали в зйомках, а також волонтерам та партнерам, завдяки яким проєкт став можливим.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Отут звернення президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО з нагоди 78-ї річниці вигнання з України нацистських окупантів та нинішньої героїчної боротьби українського народу проти рашистських загарбників і окупантів:

    https://www.youtube.com/watch?v=LQ9yobovFmw

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!