РелігіяХристиянські новини

28-30 грудня Союз баптистів організовує різдвяний онлайн-захід «Разом у Вифлеємі!»

28-30 грудня, відбуватиметься унікальна онлайн-подія «Разом у Вифлеємі!», яка транслюватиметься на офіційному YouTube-каналі ВСЦ ЄХБ. У заході візьмуть участь старші пресвітери зі всіх областей України та різні музичні гурти й виконавці.
Повідомляє пресслужба Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських християн-баптистів.

«У ЧАС СВЯТКОВИХ РІЗДВЯНИХ ДНІВ, КОЛИ РОБОЧА МЕТУШНЯ ДЕЩО ВГАМУЄТЬСЯ, МИ МАТИМЕМО ГАРНИЙ ЧАС СПІЛЬНОГО ПОКЛОНІННЯ НАРОДЖЕНОМУ: ПІСЕННЕ І МОЛИТОВНЕ ЄДНАННЯ, НОВОРІЧНІ ПРИВІТАННЯ І РОЗДУМИ НАД СЛОВОМ», – ПОВІДОМЛЯЄ СОЮЗ.

Саме тому у понеділок, вівторок та середу 28-30 грудня проходитиме унікальне онлайн-свято «Разом у Вифлеємі!» – три вечори у колі євангельської родини. Захід транслюватиметься на офіційному YouTube-каналі ВСЦ ЄХБ.
Упродовж цих вечорів можна буде ближче познайомитися зі старшими пресвітерами, які представлять кожну з 24-х областей і Крим. Також на Різдвяному заході учасники дізнаються про подальші плани від ключових лідерів Братства, а також керівників різних напрямів служіння. А ще зі всіх областей буде представлене розмаїття музичних гуртів і виконавців.
Читайте також:

Організатори зазначають, що «до нас приєднаються шановані гості із Всесвітнього баптистського альянсу, Європейської баптистської федерації та об’єднань українських євангельсько-баптистських церков у США.

«КОЛИ АНГЕЛИ ВІДІЙШЛИ ВІД НИХ НА НЕБО, ПАСТУХИ СКАЗАЛИ ОДИН ОДНОМУ: ПІДЕМО ДО ВИФЛЕЄМУ І ПОДИВИМОСЬ, ЩО ТАМ СТАЛОСЯ, ПРО ЩО СПОВІСТИВ НАМ ГОСПОДЬ» (ВІД ЛУКИ 2:15).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button