Баптисти

Церква в Ірпені допомагає родинам, постраждалим від війни, отримати нові будинки

Ірпінська Біблійна Церква разом з партнерами реалізує проєкт «Оселя», спрямований на допомогу родинам, постраждалим внаслідок війни, забезпечуючи нові будинки та комфортне проживання. Вже 8 родин, які втратили своє житло під час бойових дій, успішно переїхали у нові оселі.

Джерело: ІБЦ

Родина з Ірпеня отримала нову оселю на річницю влучення ворожого снаряду у їхній будинок, а родина Григорія − на 70-річчя власника нового житла. Все це стало можливим завдяки проєкту «Оселя», який реалізується Ірпінською Біблійною Церквою разом з партнерами.

Церква в Ірпені допомагає родинам, постраждалим від війни, отримати нові будинки

Едуард Пономарьов, фахівець з будівництва, співпрацював з пастором Станіславом Грунтковським для створення каркасних будиночків. Спочатку Едуард спроєктував та побудував 2 будинки разом з командою волонтерів. Після аналізу того, як поліпшити життя в цих будинках, проєкт «Оселя» отримав підтримку від західних партнерів.

Читайте також:

Наразі 3 команди волонтерів-будівельників працюють над побудовою 10 каркасних будинків. Завдяки Божій любові та зусиллям простих людей, маленькі приклади великих справ стають можливими, як от допомога родинам, які постраждали від війни, отримати нове житло та надію на краще майбутнє.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button