Новини суспільстваХристиянські новини

Медичні заклади Тернопільщини отримали понад 30 апаратів штучної вентиляції легень та інше медобладнання

Благодійна організація з Данії «Bevar Ukrainе» (Збережи Україну) та Благодійний Фонд «Світло Реформації» передає гуманітарну допомогу на загальну вагу 10 тон у вигляді медичного обладнання.

Вантаж 22.04.2020р. прибув до складу спеціального медичного постачання, звідки він буде розподілений по всім медичним установам Тернопільської області.

«Вантаж, дуже цінний і необхідний в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19. Ми отримали сьогодні:

  • – 31 апарат штучної вентиляції легень;
  • – аналізатори крові; обладнання для хірургічних операційних;
  • – рентген обладнання;
  • – лікарняні функціональні ліжка;
  • – розхідні медичні матеріали та вироби медичного призначення» – інформує керівник благодійного фонду «Світло Реформації», представник «Bevar Ukrainе» Іван Гонтар.

Пряма мова: «Сьогоднішня  благодійна допомога це значний великий вклад у медицину Тернопільської області,ми об’єдналися всі і робимо одну спільну справу, бо нам потрібно зберегти наших людей. Це обладнання є хорошого класу, які можуть самостійно допомогти людині. Враховуючи те, що на всю область ми маємо 138 апаратів ШВЛ, то сьогоднішня допомога значна, яка буде частково спрямована у обласну інфекційну лікарню.» – голова Тернопільської обласної державної адміністрації Труш Володимир Любомирович.

 «Ми активно допомагали під час найгарячіших днів війни на Сході України, сьогодні тут також війна, помирають люди, яким треба наша підтримка» – говорить голова благодійної організації з Данії Андрій Кузьмин.

«Основне з чого починали формувати допомогу – апарати ШВЛ. Спочатку чудовим чином пожертвували 13 апаратів, а потім ще знайшли 18 апаратів і таким чином загальна кількість 31. Також в цьому вантажі передаються лікарняні ліжка, монітори пацієнта, хірургічний стіл, рентген, крім цього поїхало дуже багато розхідного матеріалу. Ми плануємо що вже до кінця тижня все це медичне обладнання буде знаходитися у лікарнях області. Наша ціль випереджати події і забезпечити допомогою саме ті райони, де спалахи вірусу тільки розпочались чи можуть настати в найближчі дні. Також будемо зважати на укомплектованість лікарні, аби апарати ШВЛ максимально були використані у самий критичний момент. Дякуємо Богу, що через різних добрих людей Він допомагає Тернопільщині!» – коментує Іван Гонтар.

Довідка:

«Bevar Ukraine» – Данська благодійна організація направлена на допомогу Україні. Вона налічує більш як 350 членів та 5 відділень по всій Данії. Членами організації є як і українці, так і данці, які хочуть допомогти Україні в нелегкі часи її історії. Організація заснована в 2014 році, як заклик про медичну та гуманітарну допомогу у зв’язку із війною на сході України. Основними надавачами допомоги стали данські лікарні, комуни, компанії, фонди, церкви та інші благодійні організації, а також окремі люди.

«Світло Реформації» – це благодійний фонд заснований членами церкви євангельських християн баптистів. Місія фонду – це служіння Богу через допомогу нужденним, для цього залучаються закордонні та українські доброчинці, християнські місії та церкви. «Світло Реформації» співпрацює із благодійниками з декількох країн Західної Європи. Офіс фонду та склад допомоги знаходиться в м.Тернопіль. Початок гуманітарної справи було покладено у 2008 році. Основними отримувачами допомоги є лікарні, геріатричні пансіонати, хоспіси, територіальні центри надання соціальних послуг, школи, інтернати, реабілітаційні центри, благодійні фонди,  церкви, а також армія та переселенці.

Джерело: Благодійний Фонд «Світло Реформації»

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!