Креаціонізм

Доктор Оса

Тисячі років знадобилися медицині, щоб винайти антибіотики та навчитися їх застосовувати. А зараз з’ясовується, що оса, яку називають бджолиним вовком, увесь цей час спокійнісінько використовувала антибіотики.

Бджолиний вовк риє нору в піщаному ґрунті та відкладає туди яйця. Вилупившись, її потомство проведе у цій норі від чотирьох до дев’яти місяців. Крім цього, в «яслах» оса залишає пляму клейкої білої речовини. Після цього бджолиний вовк ловить бджолу, жалить її, паралізує та забирає в нору. У кожні «ясла» вона відносить до п’яти бджіл.

Довгий час вчені гадали, що за білу речовину оса залишає на стіні. Нещодавні дослідження показали, що в ньому знаходиться новий вид бактерій, які живуть на вусиках оси. Ці бактерії виробляють антибіотик, який захищає потомство, що з’явилося на світ. Коли вчені перекрили кладці з п’ятнадцяти личинок доступ до цієї субстанції, лише одна із личинок дожила до дорослої стадії. А в кладці із 18 личинок, які мали доступ до субстанції, вижили 15.

Зрозуміло, що бджолиний вовк не сам вигадав антибіотик і те, як використовувати його для захисту своїх дітей. Імовірніше, що Творець, який створив і осу, і антибіотики, вклав у осу цю поведінку, щоб допомогти їй вижити.

Читайте також:

Послання до Тита 2:1, 4

Схожі статті

«Ти ж кажи те, що відповідно до здорового вчення…щоб не поневолювалися пияцтва, вчили добру… щоб навчили молодих любити чоловіків, любити дітей».

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button