Релігія

Відбулася зустріч Григорія Коменданта з глобальним послом Всесвітнього Євангельського Альянсу Браяном Стіллером

Зустріч Голови Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій Григорія Коменданта з глобальним послом Всесвітнього Євангельського Альянсу Браяном Стіллером відбулася 22 листопада.

Джерело: vrciro

Посол ВЄА розповів про основні віхи в 175-річній історії Альянсу. Також він поділився нинішнім станом платформи, яка налічує понад 650 мільйонів євангельських віруючих у 143 країнах, що об’єднує близько 25 % християнського населення земної кулі.

Григорій Комендант ознайомив гостя з історією ВРЦіРО та актуальними проєктами у сфері розвитку державно-церковних відносин та законотворчості, розповів про багаторічний досвід міжконфесійного діалогу в Україні та принцип консенсусу Ради Церков. Голова ВРЦіРО також згадав про ініціативи щодо захисту життя, шлюбу та сім’ї, запобігання домашньому насильству, утвердження справедливості та верховенства права, захисту довкілля, розвитку капеланства в різних сферах тощо.

«Я ніде у світі не бачив такої чудової співпраці для загального блага! Коли я вперше дізнався про вашу Раду цього літа, я відтоді показую іншим людям, як, зберігаючи наш спосіб поклоніння та свідчення, ми можемо знайти шляхи чесного співіснування на національному рівні», – сказав посол ВЄА Браян Стіллер.

На зустрічі також були присутні Генеральний секретар Українського Біблійного Товариства Олександр Бабійчук та член Секретаріату Українського Біблійного Товариства Юрій Кулакевич.

Читайте також: 

Програма візиту Посла Всесвітнього Євангелічного Альянсу, який перебував в Україні кілька днів, передбачала зустрічі з духовенством та представниками влади, інтерв’ю ЗМІ, участь у богослужіннях та культурних заходах.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button