Україна

У Сумах відбувся останній у цьому році молитовний сніданок

Черговий Молитовний сніданок відбувся на Сумщині. У сніданку взяли участь голова Сумської ОДА Дмитро Живицький та представники християнських церков та релігійних організацій.

Джерело: sm.gov.ua

Учасники молитовного сніданку прочитали другий розділ Євангелія від Луки, в якому йшлося про народження Ісуса Христа – Сина Божого: «Та Ангел сказав їм: “Не бійтеся, я приніс вам добру звістку, яка дасть велику радість людям. Тому що сьогодні в місті Давидовім народився для вас Спаситель — Христос Господь. І знак вам буде такий: ви знайдете в яслах Дитину, загорнуту у полотно”… Коли Ангели залишили пастухів і повернулися на небо, пастухи заговорили між собою: “Ходімо до Віфлеєма й подивимося на те, що там сталось, про що Господь дав нам знати”. Тож вони поспішили й знайшли Марію з Йосипом і Дитиною, Яка лежала в яслах. Побачивши Немовля, пастухи всім розповіли про звістку, яку вони одержали про цю Дитину».

У розмові під час Молитовного сніданку священники звернулися до мешканців Сумщини з проханням подбати про те, щоб за яскравими вогниками ялинки, мандаринами та подарунками люди не забули, чий День народження вони святкують. Різдво – це народження Сина Божого. І це те, що нам усім потрібно пам’ятати та прославляти Ісуса Христа.

Читайте також:

Учасники сніданку також подякували Богу за всі позитивні події, що відбулися в їхньому та житті та області цього року та помолилися за Україну, Сумщину, за мир і процвітання на нашій землі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!