Україна

Десятки церков, за сприяння гарячої лінії фонду «Ми поруч», стали місцем безпечного укриття для більше 8000 сімей на Чернівеччині

Завдяки гарячій лінії волонтерського центру «Ми поруч» більше 8 000 сімей знайшли безпечний прихисток на Буковині. Це було б неможливо без гостинності та жертовності десятків церков, які оперативно зголосились допомогти і ось вже півтора місяця невпинно служать вимушено переміщеним українцям.

Гості шелтерів, домівки яких залишились в Маріуполі, Харкові, Волновасі, на Кіровоградщині, в Чернігові, Запоріжжі, Миколаєві, відгукуються про таку турботу переважно дуже позитивно: «ніколи не зустрічали таких світлих людей», «таке відкрите відношення гріє серце». Волонтери центрів  відгуками дуже тішаться і пересвідчуються, що саме в ці темні часи церква може проповідувати Євангеліє без слів.

сприяння гарячої лінії фонду

Велика подяка помісним церквам нашого міста та області, які оперативно надають прихисток потребуючим та опікуються їх потребами як своїми власними. У місті Чернівці на постійній основі переселенців приймають в церквах: «Дім миру», «Серце Ісуса», «Божа сім’я», «Філадельфія», «Жива Лоза», «Ісус Спаситель», «Джерело життя», «Примирення», «Благодать», «Хліб життя». На рівні області прихисток надають церкви: в Хотині, Білівцях, Романківцях, в Поляні, в Анадолах, Вітрянці, в Ширівцях, Клішківцях, Зарожанах, в Іжівцях та багатьох інших!

Часто служіння полягає не лише у тому, щоб надати місце для ночівлі та нагодувати, але й просто побути поруч і розрадити у лиху годину: допомогти з документами та продуктами, поремонтувати авто, яке попало під обстріли, надати першу медичну допомогу, погратися з дітьми чи підбадьорити Словом надії. У шелтери потрапляє велика кількість тих, хто був далекий від церкви та від Бога, тож таке служіння глибоко торкається їхніх сердець…

Щодня ми зіштовхуємось з великим відчаєм та скрутою. Але також можемо бачити  велику кількість активних християн, які щоденно виконують Божі повеління − турбуються про нужденних, віддають свій одяг, годують голодних, проявляють гостинність до мандрівників. Це саме ті учні Христа, які у служінні іншим служать самому Господу, переводячи погляд із власних потреб і болю на потреби та болі інших.

Волонтери гарячої лінії фонду «Ми поруч» в Чернівцях добровільно поставили на паузу своє життя аби допомагати у поселенні всім нужденним. У перший місяць це служіння протікало у цілодобовому режимі. Часом запити надходили посеред ночі: поселити групу з 20 осіб з Ірпеня чи розмістити багатодітну родину з тваринками.

сприяння гарячої лінії фонду

Робота велася паралельно з пошуком місць для поселення та допомоги в облаштуванні шелтерів та безпосереднього направлення на ночівлю. Часом доводилось надавати інформаційну допомогу чи просто підбадьорювати, коли співрозмовники знаходились під обстрілами.

З часом запрацювала багатоканальна лінія 0800 333 159 і вже вдалося опрацювати більше 53 000 дзвінків.

Ми не знаємо, як довго ще війна ходитиме нашими землями і скільки горя ще випаде на долю українського народу. Та ми точно знаємо, що всі ці обставини ми будемо проходити з Господом, який Могутній навіть у найтемніші часи явити світло любові та надії руками Своїх вірних учнів. Будьмо в їх числі!

З кожним днем запити зростають. Наразі на Буковині знайшли прихисток вже близько 100 тис. осіб. Долучайтеся, якщо бажаєте стати частиною Божого плану для служіння та спасіння народу України! Якщо маєте можливість допомогти з поселенням, просимо телефонувати на гарячу лінію волонтерського центру «Ми поруч»: 0800 333 159 або звертайтесь у директ: 

myporuch1@gmail.com
https://www.instagram.com/bfmyporuch/


Коли проти мене повстане війна, я надіятись буду на поміч Господа!

(Псалом 26:3)

***
З повагою,
благодійний фонд «МИ ПОРУЧ»
http://instagram.com/bfmyporuch
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button