УкраїнаХристиянські новини

Тернопільські медики будуть партнерами благодійників з Данії та України – підписано меморандум

Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації  та Благодійна організація Bevar Ukraine з Данії за сприяння Благодійного Фонду «Світло Реформації» підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.
Цей документ ляже в основу спільних зусиль обох інституцій – керівництва медицини та БФ – для забезпечення подальшої співпраці, яка додатково сприятиме поліпшенню організації надання фінансової, матеріально-технічної, гуманітарної, консультативної та іншої допомоги закладам, установам та підприємствам, що знаходяться у сфері системи охорони здоров’я.
Окрім того, буде сприяння щодо оновлення матеріально-технічної бази медзакладів Тернопільщини, а також підвищення кваліфікації та обміну досвідом медичних працівників завдяки залученні безпосередньо іноземних фахівців та організацій.

  • Благодійна допомога від фонду Світло Реформації для Тернопільщини
  • Читайте також

    В Офісі Президента обговорили ситуацію навколо отримання гуманітарної допомоги благодійними організаціями
    В Офісі Президента під головуванням уповноваженого Президента з питань волонтерської діяльності Наталії Пушкарьової відбулася зустріч з представниками організацій, які опікуються наданням…

     

Підписуючи Меморандум, начальник управління охорони здоров’я ТОДА Володимир Богайчук та керівник благодійного організації «БФ «Світло Реформації», представник «Bevar Ukraine» Іван Гонтар (Hontar Ivan) засвідчили, що в обох інституціях – як громадському так і державному – є спільне бачення щодо важливості підтримки закладів охорони здоров’я в Тернопільській області.
– Ця співпраця уможливить у довгостроковій перспективі поліпшення матеріально-технічної бази медзакладів Тернопільщини – зазначив Володимир Богайчук. – Ефективна координація та співпраця з Благодійною організацією «Bevar Ukraine» з Данії за сприяння Благодійного Фонду «Світло Реформації» уже мають результати. Адже «Bevar Ukraine» вже передала лікарням Тернопільщини дороговартісні тридцять апаратів ШВЛ та медичне обладнання.
Відзначивши важливу роль регулярних консультацій на рівні медичного керівництва і БФ,
керівник благодійної організації «БФ «Світло Реформації», Іван Гонтар додав, що «спільно їм вдасться зробити більше, адже є спільна мета та злагоджена команда».
Для довідки:
Метою Меморандуму є здійснення спільних заходів, спрямованих на організацію надання допомоги закладам охорони здоров’я в Тернопільській області.
Стратегічно впродовж наступних років планується налагодження спільних дій з організації надання фінансової, матеріально-технічної, гуманітарної, консультативної та іншої допомоги закладам, установам та підприємствам, що знаходяться у сфері системи охорони здоров’я.

Джерело: uozter.gov.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button