Медіа новиниХристиянські новини

ЛГБТ прихильники домагаються «закрити рот» українським вченим

KyivPride намагається розробити механізми тиску на науковців, які не згодні з гомосексуалізмом та іншими відхиленнями, і не сприймають це як ненормальну сексуальну поведінку.

Джерело: politteo.online

На веб-сайті організації з’явилися публічні звернення до керівництва Української спілки психотерапевтів, зокрема скарги на сексолога Святославу Федорець. ЛГБТ-активістам не подобається недавня публічна згадка пані Святослави про успіхи української молодіжної пропаганди про геїв.

Автор заяви поскаржився, що 19 вересня 2021 року Святослава Федорець опублікувала лист, у якому зазначила, що вона є спостерігачем від Української асоціації сексологів та терапевтів на марші рівності, який був організований громадською організацією «Київ Прайд». Він також згадав, що пані Федорець публічно висловила свою стурбованість цією подією і у статті також містяться її оціночні судження щодо гомосексуалізму та «упередженості» учасників маршу рівності.

Члени ЛГБТ-організації стверджують, що судження професійних сексологів «ґрунтується на антинауковому погляді» про вільний вибір сексуальної орієнтації та пропаганди цього будь-яким способом, що суперечить чинній етиці психотерапії.

На думку автора звернення, відмова погодитися з сучасними ідеологічними тенденціями «ставить під сумнів репутацію Української спілки психотерапевтів». В тексті засуджується заява Святослави Федорець, як працівника Української спілки психотерапевтів та наголошується на її суперечливій позиції.

У відповідь на заклик, Святослава Федорець вказала на тенденцію ідеологізації науки та небезпеку ігнорування експертів, які не згодні з ЛГБТ-позицією. Вона написала, що «на сьогодні − це офіційне звернення до професійного світу, а завтра воно може стати стандартом професійного рівня кожного психолога, психотерапевта, сексолога, лікаря та вчителя. Ви підтримуєте − значить ви хороший експерт, якщо ж у Вас інша точка зору − ви будете схожі на Федорець … Чому експертам раптом забороняється мислити по-іншому?».

Варто зазначити, що намагання прихильників ЛГБТ не дослухатися до думки вчених, і дратівливі випадки самоцензури спостерігаються в Україні протягом кількох років.

В травні 2018 року Інститут філософії Національної академії наук України планував презентувати книгу «Сором та втрата прив’язаності. Застосування репаративної терапії на практиці». Автором цього дослідження є американський вчений Джозеф Ніколозі (Joseph Nicolosi), який є головою Національної асоціації досліджень та терапії гомосексуалізму. Проте презентація книги була скасована зусиллями лобістської групи ЛГБТ, вони скористалася нестабільною позицією Анатолія Єрмоленка, який на той час виконував обов’язки директору ІФ НАНУ. Оскільки він погодився провести виступ заздалегідь, його звинуватили у більшому «лібералізмі» у порівнянні з колишнім директором Мирославом Поповичем.

Навесні 2021 року Українська асоціація сексологів та терапевтів заявила про утиски з боку науковості, а не ідеологічного підходу AССУ щодо сексуальної поведінки людини, особливо після виходу дитячої книги «Принцеса + Принцеса: Довго і щасливо». Нагадаємо, що ця книга була розроблена для дітей препубертатного віку та передає думку про «нормальність» гомосексуальних стосунків.

У рецензії від Наукового комітету АССУ, зазначено, що «приклади поведінки та гендерних ролей у книзі є несумісними з нормальним статевим дитячим психологічним розвитком. Публікація цього коментаря викликала обурення прихильників ідеології ЛГБТ. ACСУ вважає, що ця хвиля подібна до того, що було в СРСР. «Пригадайте, як теорії, методи і навіть наука в цілому були заборонені в Радянському Союзі, оскільки вони не збігалися з ідеологічними показниками», − йдеться на веб-сайті українського сексолога.

Водночас навесні трапилася неприємна історія з викладачем Національного університету «Львівська політехніка» Ольгою Мейєр, яку переслідували ЗМІ та інші прихильники ЛГБТ-ідеології. Жінку звинуватили у так званій «гомофобії» після розмови зі студенткою, в якій вона наголосила на патології та вказала на недоцільність пропаганди цього у навчальному процесі.

Варто згадати, що цього року в Німеччині відбувся суд над вченим, який публічно пояснив зв’язок між гомосексуалізмом та педофілією.

Читайте також:

Крім того, «Політична теологія» повідомила, що уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова подала щорічний звіт за 2020 рік голові відповідного парламентського комітету. Частина звіту присвячена популяризації ідеології ЛГБТ в Україні. Денісова спеціально просила запровадити в Україні категорію «одностатеві партнерства» та вимагає адміністративну відповідальність для критиків ЛГБТ. Згодом Денісова безпосередньо звернулася до поліції з проханням переслідувати противників ідеології ЛГБТ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Такі сучасники точно б лікували Давида за кохання більшим за жіноче, до Іонафана .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button